2733
2734
بچه ها حس میکنم نسل ما وقتی بزرگ شیم مادرشوهرای خوبی میشیم . امیدوارم که بشیم

من که انقدر بدی دیدم مطمئنم میشم

قدر همديگه رو بدونين،زير خاک آنتن نميده...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌!
خدا ایشونو حفظشون کنه برات🙏 آفرین که پسر قدرشناسی هستی و پسری که قدر محبت مادرشو بدونه قطعا قدر محب ...

امین🙏خدا پدر و مادر شما رو هم سلامت نگه داره واستون💐

آقا هستم🕵️‍♂️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادرشوهر خرم سلطان بدتر بود که امشب دیدم میخواس بکشتش

خخخخ😂

قدر همديگه رو بدونين،زير خاک آنتن نميده...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌!
کدوم مادرشوهر خوبه ؟!

اونی که مادرشوهر نداره خوشبخته

2731
اسی خونت به خونه اون جونور نزدیکه یا دور؟

تقریبا 10 دقیقه راهه با ماشین خداروشکر زیاد نمیاد

همسرتون درست بشه  دیگه کسی جرات اذیت نداره میگن اگه ازدواج کردی باید به خانوادت احترام بذاری ...

ممنونم دست شما درد نکنه حرفاتون آرامشبخشه🌷

کاشکی قید این خانواده زده بودی البته شوهرت خوبه اما خانوادش مثل خانواده شوهر من با روح و روان ما باز ...

آره عزیزم دقیقا همینطوره خدا به جوونیمون رحم کنه سکته نکنیم

فکر نکنم خبیث تر از مادرشوهر من تو دنیا وجود داشت کفتاری بود برای خودش فقط عضو شدم که همینو بگم ش ...

خیر نبینن الهی

خدا رو شکر کن شوهرت پشتته و دوستت داره نه یه مرد بی غیرتی مثل شوهر من که تمام محبتهای منو خانوادم ر ...

اینجوری نگو عزیزم حتی حرفشم آرامشو از آدم میگیره خدا کمک هممون کنه 

افراطی دوست ندارم پدر بنده ول کردن مادر و رفتن با دختره ۳۰و خورده ای ساله  و داداش های بنده ز ...

❤❤❤مادرتون خیلی خانوم خوبیه قدرش بدونید همچین مادرای الان دیک دارن کم پیدا میشن ک انقدر ب فکر پسراشون باشن

شاهی که بر رعیت خود میکند ستم                                               مستی بود که میکند از ران خود کباب.  
وای ینی میشه مادرشوهر منم همه بلاهایی که سرم آورده سر دخترش بیاد😢😢😢واقعا دارم به عدالت خدا شک میک ...

میاد بخدا عزیزم ولی اگه خودت انتقام نگیری و همه چیزو بسپاری دست خدا به اون توکل کن من آجیم میگه چقدر خدا دوستت داره زود کسی بدی کنه بهت سزاشو میبینه بهش گفتم چون خیلی دلمو شکستن و صبوری کردم واقعا

❤❤❤مادرتون خیلی خانوم خوبیه قدرش بدونید همچین مادرای الان دیک دارن کم پیدا میشن ک انقدر ب فکر پسراشو ...

بله واقعا فرمایش شما درسته

خیلی ممنون💐💐💐💐

آقا هستم🕵️‍♂️