2733
2734
من دیشب تو تاپیک حس ششم کامنتتو دیدم و مشخصه که خیلییی افراطی مامانتو دوست داری وبهش وابسته ای و خان ...

افراطی دوست ندارم

پدر بنده ول کردن مادر و رفتن با دختره ۳۰و خورده ای ساله 

و داداش های بنده زن دارن 

بنده دانشجو هستم و نمیتونم کار کنم 

واسه همین زمینم و فروختم آبجی آرایشگاه زدن اما خرج دست مادر هست و داره واسم جمع میکنه چون من با درس خوندنم نمیتونم شاغل بشم و اگر هم مادر آرایشگاه و واسم ثابت نمی کرد آینده ای من نداشتم و ایشون داره به جا بنده کار میکنه در واقع تا زمان فارغ التحصیلی که بتونم شغلی پیدا کنم و فعلا نون توی آرایشگاه ها هست و ریسک خیلی پایینی داره خیلی از خانواده ها واقعا صمیمی هستن و شغل خانوادگی دارن تا کل افراد و نوه ها ثروتمند بشن 

و شغل خانوادگی ما هم مبلمان و هم آرایشگاه 

و مادر فعلا تو آرایشگاه نشستن

زمین ها هم ارث پدریشون بوده ک به نام ۳تا پسر کرد که اون داداش بنده فروخت مبلمان زد

بنده فروختم آرایشگاه زدم

دومی هم ک فروخت پول خونه ای که توش زندگی میکنیم و داد و سند به اسم داداش هست

فکر میکنم حق خود مادر بوده اما داده زمین هاشو  به ما چون پدر نداشتیم در واقع ک سرمایه بده 

ما عروس هامون مثل دخترن برای مادر چون ایشون سختی زیاد دیده همیشه طرفدار عروس تاپسرش

و زن داداش های بنده عاشق مادر بنده هستن

فکر نمیکنم مشکلی واسه من پیش بیاد

خانم ها هم انسان های با محبتی هستند تا از کسی بهشون بدی نکنه جسارتی نمیکنن 

و نی نی سایت وقتی شرایط مادر و توضیح دادم همگی با محبت کامنت گذاشتن

اصل انسانیت طرف مقابل هست 

آقا هستم🕵️‍♂️
وای عزیزم خداراشکر که همسرت مرد خوبیه و میدونه حق با توس ایششششالله خدا به مادرشوهرت عقل بده

شوهرم همیشه حقو بهم میده چون میشناسه خانوادشو..گاهی وقتا انقد غر میزنم خودم خسته میشم ولی اون هیچی نمیگه همیشه میگه تو روت شرمنده ام خانواده تو انقدر بمن احترام میذارن ولی خانواده من کاری برات نکردن و بی احترامیت میکنن فقط

قدر همديگه رو بدونين،زير خاک آنتن نميده...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابای من دیگه بیشتر رو مخ بود اگه اونکارو نمیکرد جشن میگرفتم اقلا بریز به پاشی که گفت کردی رو میکردم ...

اکثر ماهایی که با خانواده شوهر مشکل داریم خودمون هم تو خانوادمون مشکل داشتیم.. مادربزرگم همیشه میگه خانوم از خونه باباش خانوم میره خونه شوهر،  خاک برسر خاک برسر میمونه

امیدوارم تقاص پس بده یهو چه تپش قلبی گرفتم اونارو نوشتم😂 استارتر ببخشید وسط تاپیک و درد دلت در ...

نه قربونت حق میدم بهت با هم در دودل نکنیم با کی بکنیم شوهرای بدبختمونم انقدر غر میشنون ازمون یکم استراحت کنن

قدر همديگه رو بدونين،زير خاک آنتن نميده...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌!
2728
باشه خیلی ممنون دوست عزیز واقعا پشیمونم از قانع بودنم چون الان وقتی ازش چیزی درخواست میکنم بهم میگه ...

بله اول فک کنم بهتره یه جورایی اعتماد به نفس خودتون و بالا بیارید

ک قویتر باشید

همیشه ام مهربون نباشید 

گاهی وقت ها بعضی حرفا و شرایط زده میشه که از زیر کار در بزن

و نقطه ضعف شما فک کنم مهربونی باشه

اما شرایط با شرایط داره چون میگید قول داده و پولش و هم داره پرتوقعی نکردین

آقا هستم🕵️‍♂️
اسی یه چیزی میگم اینو همیشه داشته باش، خدا جای حق نشسته و میبینه... مادرشوهرم یه بار دلمو شکست بعدش ...

الهی بمیرم خدا بیامرزه گلم آره حق میگیرشون خیالت راحت باشه همینطور که مادرای ما آرزوی خوشبختی مارو دارن و مارو سپردن به اینا و باهامون اینجوری رفتار شد اونا هم دخترایی دارن که آرزوی خوشبختیشو دارن..دست بالای دست زیاده

میشه وقتی گذاشتید منم لایک کنید خیلی احتیاج دارم  از حرفاتون خوشم اومد امشب دلم خیلی گرفته بود ...

آره آخه یبار جلوی من گفت مادر شوهر دخترمو دیده بودی هیچوقت محلش نمیذاشتم نگاهش نمیکردم چون من از کسی بدم بیاد نگاهش نمیکنم یاد خواستگاری خودم افتادم که هیچوقت نگاهم نمیکرد

مثل اینکه شما خانوادگی بدشانسین

بازم زن برادرم کارای بچگونه میکنه میخواد مامانمو حرص بده ولی هیچکس به پای این مادرشوهر نکبت من نمیرسه

2738
جای من بودی چیکارمیکردی همه ی اینایی که گفتی ازاون بدترش رومادرشوهرم سرم آورد بااین تفاوت که شوهرمن ...

بمیرم عزیزم خدا هممونو کمک کنه😔😔😔

ببین زندگیت مثل منبااین تفاوت که شوهر تو ازت حمایت میکنه و اونو وحشی کرده شوهر من حرفای منو میشنید ...

به خاطر مادرشوهرت طلاق گرفتی؟

ممنونم 😘😘بخدا منم کم اوردم  انقدر که تنش زیاد شده  انشالله خدا خودش به هممون مخصوصا اس ...

مرسی قربونت برم

عزیزم بیماری همسرت( واریکوسل) پیگیر شو، چرا قبل از ازدواج  بهت نگفته؟؟؟؟ خیلی خطرناکه!!!  ...

پیگیر باشم که چی بچه بیاد وسط که اون موقع حرص اونم بخورم..شوهرم میگه با این همه استرسی که بهت وارد میکنن اگه باردار شی یه بلایی سر خودتو بچه بیاد من چکار کنم راست میگه واقعا ولی خب دنبالشم گرفتم انشالله حل شه

افراطی دوست ندارم پدر بنده ول کردن مادر و رفتن با دختره ۳۰و خورده ای ساله  و داداش های بنده ز ...

خدا ایشونو حفظشون کنه برات🙏 آفرین که پسر قدرشناسی هستی و پسری که قدر محبت مادرشو بدونه قطعا قدر محبت وعشق همسرشم خواهد دونست..

چن سالته اسی؟

من 24 سالمه

مهم اینه ک همسرت تحت تاثیر خانواده اش نیست 😍کاش شوهر منم هوای منو داشت خوشبخت باشی عزیزم

همچنین قربونت❤

2706