2733
2739

اخرین بار سر من دو تا مرد باهم بدجوری دعوا کردن راننده تاکسی بودن لامصبا این میگفت مسافر منه اونیکی میگفت نخیرم مسافر خودمه😂😂

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=108528288]خوشکل بله. و اخلاق خوب که مثل مردها صحبت نکنه خیلی مهمه  بعضی خانمها جوری باها ...

والا🤣🤣

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
2731
اخرین بار سر من دو تا مرد باهم بدجوری دعوا کردن راننده تاکسی بودن لامصبا این میگفت مسافر منه اونیکی ...

چ پروفت خشکله😍

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
موفق باشی ارشد بخون برای دولتی  ایشالاه

ممنون عزیزم

ایشالا❤

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤

دختری ک بده ست بین جمع پسرا طدفدار داره دیدم ک میگماااا دنبال پرطرفدار بودن نباش پایدار نیس دنبال یکی باش فقط همون طرفدارت باشه همجاوهمجا پرطرفدارا شانس نمیارن یجا خودشونو ب چخ میدن 

2740
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ چرا؟؟؟؟

چمیدونم انگلا! 😒😒با اینکه میبینن متاهلم حتی با بچم بودم راننده شماره داد،😨 باردار بودم با ماشین دنبالم هی میومد یه لحظه ترمز کرد برگشت گفت چقد بدم سوار شی😰، با شوهرم و بچم درمانگاه بودیم یارو تا چشم شوهرمو دور میدید زل میزد بهم یه لحظه شوهرم پسرمو برد بیرون هوا بخوره من آمپول داشتم پسره اومد از کنارم رد شد تیکه انداخت البته نفهمیدم چی گفت، 😒تنها بیرون رفتنی که دیگه بدتره😔😔😔

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
چ پروفت خشکله😍

چشمات خوشگل می بینه گلم قابلی نداره😀😀

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  
اجتماعی یعنی چی که میبینم یه مدت افتاده تو دهن پسرا؟

میدونی کلا یه جور افتخار شده اینکه زنشون بتونه جلو بقیه جلوه گری کنه بین دخترا هم هست این چیزا همکلاسی های خودم با افتخار میگن شوهرم گفته برو بیرون با پسرای کلاس 🙄 فک کن من که به شخصه نمیپسندم پسری رو که رو زنش غیرت نداره 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
میدونی کلا یه جور افتخار شده اینکه زنشون بتونه جلو بقیه جلوه گری کنه بین دخترا هم هست این چیزا همکلا ...

مرد و غیرت..... 

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
چشمات خوشگل می بینه گلم قابلی نداره😀😀

عکس خودته؟

عکس خودته؟

نه گلم نتیه