2737
2734

بببین شیطنت..خیلی جواب میده حاجی😂😂😂

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بستگی داره اون دختر و پسرایی که میگی از چه نوعش باشن. هر چیزی که از راه نادرست به دست بیاد خوب و شیرین و ماندگار نیست. خب طرفدار داشته باشن. به نظرم مهم نیست چند نفر اطراف آدم هستن. آرامش مهمترین چیزه و اگه که آدم یه نفرو داشته باشه که همیشه و تا پای جون طرفدارش باشه و هواشو داشته باشه از هزار طرفدار و... بهتره.

بالاخره رفتی شیمی یا مدیریت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مدیریت

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤
دقیقا مثل من  ولی بعدها فهمیدم خیلی ها دنبالم بودن لامصب خوب زودتر میومدید جلو یکم ادم اعتماد ...

من سال اول دانشگاه ازدواج کردم 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
خوشکل بله. و اخلاق خوب که مثل مردها صحبت نکنه خیلی مهمه  بعضی خانمها جوری باهات صحبت میکنن انگ ...

خب اونوقت خودتون چی دارین ؟🤔🤔🤔

اینا ک گفتین خیلی خوبه ها حالا یکم از ویژگی های خوب خودتونم بفرمایین

2740

[QUOTE=108528288]خوشکل بله. و اخلاق خوب که مثل مردها صحبت نکنه خیلی مهمه  بعضی خانمها جوری باهات صحبت میکنن انگ ...[/QUOTEامر دیگه؟

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
مثل من بهم میگن چشمات سگ داره بخواید چشمامو میفرستم خخخ

خخخخخ بمنم میگن 🤣🤣

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
خوشکل بله. و اخلاق خوب که مثل مردها صحبت نکنه خیلی مهمه  بعضی خانمها جوری باهات صحبت میکنن انگ ...

حالا نه که همه مردا فول آپشنن

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
موفق باشی  کدوم دانشگاه

آزاد کرج

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤