2733
2739

بببین شیطنت..خیلی جواب میده حاجی😂😂😂

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بستگی داره اون دختر و پسرایی که میگی از چه نوعش باشن. هر چیزی که از راه نادرست به دست بیاد خوب و شیرین و ماندگار نیست. خب طرفدار داشته باشن. به نظرم مهم نیست چند نفر اطراف آدم هستن. آرامش مهمترین چیزه و اگه که آدم یه نفرو داشته باشه که همیشه و تا پای جون طرفدارش باشه و هواشو داشته باشه از هزار طرفدار و... بهتره.

بالاخره رفتی شیمی یا مدیریت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مدیریت

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤
دقیقا مثل من  ولی بعدها فهمیدم خیلی ها دنبالم بودن لامصب خوب زودتر میومدید جلو یکم ادم اعتماد ...

من سال اول دانشگاه ازدواج کردم 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
خوشکل بله. و اخلاق خوب که مثل مردها صحبت نکنه خیلی مهمه  بعضی خانمها جوری باهات صحبت میکنن انگ ...

خب اونوقت خودتون چی دارین ؟🤔🤔🤔

اینا ک گفتین خیلی خوبه ها حالا یکم از ویژگی های خوب خودتونم بفرمایین

2740

[QUOTE=108528288]خوشکل بله. و اخلاق خوب که مثل مردها صحبت نکنه خیلی مهمه  بعضی خانمها جوری باهات صحبت میکنن انگ ...[/QUOTEامر دیگه؟

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
مثل من بهم میگن چشمات سگ داره بخواید چشمامو میفرستم خخخ

خخخخخ بمنم میگن 🤣🤣

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
خوشکل بله. و اخلاق خوب که مثل مردها صحبت نکنه خیلی مهمه  بعضی خانمها جوری باهات صحبت میکنن انگ ...

حالا نه که همه مردا فول آپشنن

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
موفق باشی  کدوم دانشگاه

آزاد کرج

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤