2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه عجیب شده جامعمون الان یکی تاپیک زده بود باکرگی هنوزم مهمه یا نیست؟ یا این بحث اجتماعی و ...و خی ...

اجتماعی ....اینکه وقتی تو جمع هست زود به خانم های فامیل حسادت نکنه.بتونه با اونایی که هستن دوست بشه .با فامیل بد نشه اگه بهش بدی نکردن.

درضمن فرق آدم خوب و بد و هم بدونه....ساده نباشه که هرچی بهش بگن قبول کنه بعد پشت سرش حرف در بیارن بگن زن فلانی سادست هرچی میگیم باورش میشه.

همین

آقا هستم🕵️‍♂️
بابا ملت قاطی کردن بین همکلاسی های خودم طرف هر روز با یکی قرار داره میره بیرون دور دور تو ماشین و بع ...

یکی از پسرای اشنای ما هم به تعدا موهای سرش با دختر بوده

پرسیدم واسه ازدواج دختری ک با پسر بوده رو میخوای

میگه اره من خودم بودم عشقو حالمو کردم ایرادش چیه؟

فقط ب بعدش بهم وفادار باشه

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
2731
حالا من شنیدم از دهن دختره شاید هم برای اینکه بگه شوهرم اپن ماینده اینو گفته ولی گفته 

اجتماعی ....اینکه وقتی تو جمع هست زود به خانم های فامیل حسادت نکنه.بتونه با اونایی که هستن دوست بشه .با فامیل بد نشه اگه بهش بدی نکردن.

درضمن فرق آدم خوب و بد و هم بدونه....ساده نباشه که هرچی بهش بگن قبول کنه بعد پشت سرش حرف در بیارن بگن زن فلانی سادست هرچی میگیم باورش میشه.

همین

آقا هستم🕵️‍♂️
دیشب ترکوندمش 

خودت چرا 

نکنه چون یخمک گرون شده 😂

یه روز تووباغ وحش رفته بودم تو بریه شیر                   یه شیر تو قفس                                                        همون روز تو دلم گفتم                                             یه شیر مرده  بیرون قفس                                           بهتراز صد شیر زنده تو قفس 
بابا ملت قاطی کردن بین همکلاسی های خودم طرف هر روز با یکی قرار داره میره بیرون دور دور تو ماشین و بع ...

همین

آقا هستم🕵️‍♂️
اجتماعی ....اینکه وقتی تو جمع هست زود به خانم های فامیل حسادت نکنه.بتونه با اونایی که هستن دوست بشه ...

ایشالا پیدا بشه براتون 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
2740

همین دیگه

تا این فرهنگ جا بیفته توی کشور جهان سوم ما یه عده باید بشن قربانی

اینایی که اینطور دارن هرز میپرن واقعا خودشون خبر ندارن اما قربانی هستن

روح و جسمشون داره تباه میشه

مثل تمام چیزایی که دقتی وارد ایران شد برای یه مدت کسی طرز صحیح استفادشو نمیدونست

😁😁ن تاپیک هام حوصلم نمیشد تک تک بگم حذف کنن گفتم کلا بترکه بهتره 

خوب اونجوری فقط از هم پاشیده شدن الان سرچ کن میاد بالا 

یه روز تووباغ وحش رفته بودم تو بریه شیر                   یه شیر تو قفس                                                        همون روز تو دلم گفتم                                             یه شیر مرده  بیرون قفس                                           بهتراز صد شیر زنده تو قفس 
متاسفانه بعًضی ها دوست پسر  رو باهرزگی اشتباه گرفتن دوست پسر در غرب فرق داره تا ایران اونجا چیز ...

آره دقیقا

اونجا وقتی بفهمن طرف دوست پسر داره مثل زن شوهر دار (البته زمانای لوتی گری قدیم در ایران که زن شوهردار یه حکم دیگه داشت نه الان که شده یه وسیله راحت تر از دختر که مردای با فکر و روح و جسم و همه چیز لجن رو به خواسته هاشون میرسونه،اون زمانا که زن شوهردار حرمت داشت)توی ایران کسی بهش نزدیک نمیشه و هر دو طرف متعهدن حتی اگه ثبتی نباشه

آره دقیقا اونجا وقتی بفهمن طرف دوست پسر داره مثل زن شوهر دار (البته زمانای لوتی گری قدیم در ایران ک ...

اره درسته  به هم خیانت نمیکنن ولی اینجا دختر و پسر هرکدوم با ۵۰ نفر دوستن   کلا اینجا فاحشه گری رو با دوست پسر اشتباه گرفتن باز فاحشه خوبه برای کارش پول میگیره