2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بنظرم کار بیهوده ایه که چی از غذا خوردن و تفریحت عکس بزاری ولی خب سلیقه ایه بعضیا ذوقشو دارن من که ندارم

دنبال درامد و کارم اگه کار درستی تو ذهنتونه بهم پیشنهاد بدیید ممنون میشم♥️♥️♥️♥️
2738

من که ازون اولش که تازه اومده بود داشتم..

ولی الان به این نتیجه رسیدم که علاقه ای به موندن توش رو ندارم..

و اپ رو خیلی وقته پاک کردم

دزدیده چون جان می روی اندر میان جان من/سرو خرامان منی ای رونق بستان من/چون می روی بی‌من مرو ای جان جان بی‌تن مرو/وز چشم من بیرون مشو ای شعله‌ تابان من/هفت آسمان را بردرم وز هفت دریا بگذرم/چون دلبرانه بنگری در جان سرگردان من

از نظر من هر چیزی جنبه میخواد

من دارم

دوتا پیج باز دارم

فعالیت میکنم

ولی حد خودمو میدونم

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
من داشتم پاک کردم چون واقعا خیلی آدمو سرگرم خودش میکنه و پر از انرژی منفیه 

امضاتون

منظور از خواب یه ایهامی به خواب بودن زندگی داره؟

دزدیده چون جان می روی اندر میان جان من/سرو خرامان منی ای رونق بستان من/چون می روی بی‌من مرو ای جان جان بی‌تن مرو/وز چشم من بیرون مشو ای شعله‌ تابان من/هفت آسمان را بردرم وز هفت دریا بگذرم/چون دلبرانه بنگری در جان سرگردان من

میتونه خیلی خوب باشه میتونه خیلی بد 

من خودم یه تایمی داشتم و درخواست هیچکسو قبول نمیکردم و فقط از محتوا های مفیدش استفاده میکردم 

دستور غذا و سالاد و دسر و...

اسم کتاب

فیلمای خوب 

یا خیلی چیزای دیگه 

ولی اگه میخوای این بلاگرارو دنبال کنی قشنگ ذهنت نابود میشه

2706