2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثل من بهم میگن چشمات سگ داره بخواید چشمامو میفرستم خخخ

بزا عکس چشاتو عزیزم

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
خب اونوقت خودتون چی دارین ؟🤔🤔🤔 اینا ک گفتین خیلی خوبه ها حالا یکم از ویژگی های خوب خودتونم بفرما ...

😅خواستگاریه؟من فعلا قصد ازدواج ندارم

جدا از شوخی 

اگر من نوعی ملاکم عقل باشه مطمئن باشید بهره ی هوشیم بالا.

به نظر من رابطه ی سالم همین همه چی تعادل داشته باشه

اگه من زن زیبا میخوام خودمم  چهره دارم.

باید دونفر تقریبا توی یک حد باشن .

آدم با فرهنگ باید با فرهنگ ببره.

آقا هستم🕵️‍♂️
2731
من همونام نمیشه🙄🙄

وای نگو! 

برن گم شن عوضیا آدم حس بدی پیدا میکنه وقتی میبینه اینجور عوضیا مزاحم میشن احساس میکنم نکنه من مشکلی دارم که اینجور آدمای انگل به خودشون اجازه ی مزاحمت میدن😔

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶

بنده یک عدد پرطرفدار با چهره معمولی هستم تازه ی ایرادم تو چهرم دارم

البته تعداد قابل توجهی هم خیلی عذر میخوام بیشتر از این ک بهت حس خوب بوده وجودشون حس خجالت میداد روم نمیشد بگم فلانی خواستگارمه

اما بعد دانشگاه موردای خوبتر خیلی پیدا شد من در عین این ک با پسرا مث همکلاسی دختر رفتار میکردم ولی حدوحدود هم داشتم روابطم باهاشون خوب بود کاری از دستم برمیومد انجام میدادم

اعتماد ب نفس داشتم درسم خیلی خوب بود مهربون بودم میگفتن بهم کنار تو بودن حس خوبی ب آدم میده 

الانم متاهلم و همسر خیلی خوبی دارم خداروشکر 

ینی منم مشکلی نخاهم داشت ؟ غصه نبخورم ؟

نه عزیزم غصه چیه....مطمن باش تو هم خاص بودنهای دتو داری و اونی ک قدرتو بدونه زودی سر راهت قرار میگیره...چند سالته مگه؟

من معشوقم...معشوق یه عاشق  ما هر دو منتظر اون روزی،هستیم که دست هامون تاابد تو هم گره بخوره   برای بهم رسیدن و خوشبخت شدنمون یه صلوات بفرست   ممنونم ازت مهربون 
2738
میدونی کلا یه جور افتخار شده اینکه زنشون بتونه جلو بقیه جلوه گری کنه بین دخترا هم هست این چیزا همکلا ...

چه عجیب شده جامعمون

الان یکی تاپیک زده بود باکرگی هنوزم مهمه یا نیست؟

یا این بحث اجتماعی و ...و خیلی مسائل شبیه به این..

حس میکنم جامعمون داره دوباره فرهنگ پذیری میکنه از غرب و جامعه ی متمدن

اما در اصل ما جهان سومی هستیم و این وسط مائیم که گیج میشیم که الان اوضاع چرا این طور شده و ...

شاید دو نسل دیگه جامعه به ثبوت رسیده باشه

اجتماعی یعنی چی که میبینم یه مدت افتاده تو دهن پسرا؟

اجتماعی ....اینکه وقتی تو جمع هست زود به خانم های فامیل حسادت نکنه.بتونه با اونایی که هستن دوست بشه .با فامیل بد نشه اگه بهش بدی نکردن.

درضمن فرق آدم خوب و بد و هم بدونه....ساده نباشه که هرچی بهش بگن قبول کنه بعد پشت سرش حرف در بیارن بگن زن فلانی سادست هرچی میگیم باورش میشه.

همین

آقا هستم🕵️‍♂️

خشکلن چشات گلم

اخم کردی احیانا؟یا افتاب توچشت بوده؟

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘