2737
2734
عنوان

داستان زندگی من

| مشاهده متن کامل بحث + 221079 بازدید | 743 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نمیخوام اخه من نمیخوام فراموشش کنم من نمیهوام ذهنمو گول بزنم من نمیخوام سرمو گرم کنم من اینا ...

ببين استارتر آينده تو منم 

منم ١٠ سال از عمرمو گذاشتم 

از اين ١٠ سال فقط ١ سال خوب بودم بعد از اون ازش خيانت ديدم 

توهين سنيدم باز موندم 

كتك خوردم باز موندم 

بهم گفت چقدر بهت بدم ولم كني باز موندم 

موندم 

موندم 

موندم 

تا ي روز واقعا به خودم اومدم گذاشتمش كنار به اين سادگي كه ميگم نبودااا اصلااااا ولي تونستم 

خب فكر ميكني نتيجش چي شد ؟ 

از درسم دور افتادم 

از كار و شغلم اومدم بيرون 

بجاي پيشرفت پس رفت كردم 

الان بجايي رسيد كه تو سن ٣٦ سالگي تازه نامزد كردم 

نكن برادر من با زندگيت مثل من بازي نكن 

2728
نه مثل ایکنه من باید واسه تو دوجفت دمپایییی بیارم وایی دق کردم بوخوودا فردا با شوشو اشتی میکنم میگم ...

😔😔😔😔دل کندن اگر اسان بود فرهاد به جای کوه دل میکند😭😭😭😭😭

ادم نمیتونه که خودشو گول بزنه

من که نمیتونم آبروشو ببرم اونو بزنه انگار منو زده

تو ...... نیستی همین و تمام

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی
2740
گفت من میخوام منطقی فکر کنم منو تو به درد هم نمیخوریم من اینی نیستم که میبینی من تموم این سالا نق ...

برو دنبالش ب خدا یه روز پشیمون میشه ممکنه ی رفیقی چیزی داشته باشه و یه چند وقت ازاد باشه و کارایی ک نکرده رو بکنه میدونی تجربه کارایی ک نکردی خیلی لذت بخشه ولی یه روز پشیمون میشه اون روز شاید خیلی دیر باشه و دیگه حتی به روح و جسم خودش هم اسیب زده باشه

اخه اون تمام این 11سال عالی بود ماه بود فرشته بود

اییییییش چندش بازیا چیه . جمع کن خودتو بالام جان. 

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی

مطمئن باش،برا اون خانومم راحت نیست دل کندن فعلا خونش گرم متوجه نیست فعلا میخواد چیزای جدید تجربه کنه میخواد مثل کسایی باشه که کسی براشون امرو نهی نمیکنه از شوق،ذوق اینا افتاد میفهمه چه اشتباهی کرد،چقد،تنها شده انوقت حتی اگه شما ازدواج کرده باشی،میاد سراغتو اوار میشه رو زندگیت

2706