2410
2553
عنوان

داستان زندگی من

| مشاهده متن کامل بحث + 221045 بازدید | 743 پست
خداروشکر الان بهتره

به حق امام حسین میخوام خدا دلتو آروم کنه

کاملا درکت میکنم

من خودم ۲ سال به پای شوهرم وایسادم

حتی بارها بهش گفتم برو دنبال زندگیت من به دردت نمیخورم چون اون عالی بود و من بد بودم چه اخلاق چه رفتار چه قیافه

ولی اون گفت یا تو یا هیچکس

بعد از کلی ماجرا خداروشکر به هم رسیدیم...و از ته دلم میپرستمش

انشالله خدا خودش واست معجزه کنه

آقایی خیلی دوست دارم😍😍
من تو کار شما خانوما موندم بخدا به خدا که خودتونم نمیدونید چی میخواید

ببین من قشنگ میفهمم چی میگی ادم یکیو بخواد اصلا هیچی حالیش نمیشه من دوسال و نیمه از شوهر سابقم جدا شدم کتکم میزد بهم شک داشت ولی اولین عشق زندگیم بود خیلی دوسش دارم هنوز دارم دست و پا میزنم برگردم پیشش دارم میرم مشاوره همزمان دوجا یکیشون که خانومه میگه فراموشش کن ازش بدم اومد پیشش نمیرم دکتر مرده بهم گفت کمکم میکنه انگار دوباره متولد شدم اصلا این دوست داشتن وامونده نمیدونم چیه که ادم کاراش دست خودش نیست

اگر مامانم بفهمه دارم برنامه میریزم دوباره برگردم پیشش سرمو میبره 

میگویند درد آدم ها را به هم نزدیک میکند به من بگو کداممان شاد هستیم  که این همه از هم دور مانده ایم؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

11 سال تمام زندگیمون باهم بود سختی آسونی نداری پولداری غم شادی زندگی ما 2تا برای همه اطرافیان وا ...

ی پسر انقدر پرحرف نمیشه خخخخخ دختری مطمئنم

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
خانوم نگو اینارو ته دلم خالی میشه

من تقریبا ۱۱ سال پیش با یکی آشنا شدم 

۳ سال با هم بودیم 

اومد خواستگاری مشکل مالی داشت 

حتی نشون شدیم حلقه انداختیم 

بعد یه مدت چون مشکل مالی داشت خانوادم راضی نشد 

رفت که رفت انگار که خودش هم از خداش بود هیییییچ تلاشی نکرد برای بدست اوردنم

خیلیییی حالم بد بود 

ولی غرور داشتم گذاشتمش کنار ولی سوختم به معنای واقعی 

هیچچچکس و نمیتونستم قبول کنم 

انقدر سرگرم کار شدم خودمم یادم رفت روزی ۱۸ ساعت کار میکردم 

بعد ۳ سال از شرایط بد خانوادم با اذیتاشون مجبور شدم با شوهرم ازدواج کنم 

الان ۲ تا بچه دارم 

اون بعد اینکه با من بهم زد رفت سریع نامزد کرد مثلا منو فراموش کنه ولیییی باز نتونست با اون میگفت همه جا تو بودی 

با اونم بهم زد 

بعد ۱۱ سال هنوز مجرده 

هنوز نمیتونه کسی رو بپذیره خیلی پشیمونه از اینکه منو از دست داده ولی چ فایده 

من قلبم سنگ شده با هیچ مردی نمیتونم دیگه عشق رو تجربه کنم حتی با همسرم 

الان من اینجا اینطوری اون اونجا اون طوری 

فقط به این خاطر که اون اون موقع نفهمید و بیخیال شد

الانم توصیه من به شما فقط اینه که کاری کن پیش دلت شرمنده نباشی از هر لحاظ هر تلاشی میتونی بکن ولیییی اگه دیدی نمیشه برای همیشه برو جوری که ارزوش دیدنت بشه

2456

داداش گلم تجربه به من میگه از مسئله چند دلیل داره وبیشترش تقصیرخودته اول اینکه تو تو وجود اون دختر مادر جستجو میکردی که این اشتباه واون نیاز داشته که عشقت باشه نه بیشتر مادرت ودوم اینکه خسته اش کردی چون رابطه که طولانی بشه ادم هم خسته میشه وهم تفکرات ادم عوض میشه اون وارد مرحله جدیدی از تفکرات رندگیش شده وارد محدوده سی سالگی با بحرانهای خاصه خودش هر زنی دو برهه از زندگی دارای بحران میشه که اولیش سی سالگیه البته یکی دوسال این ور اون ور داره وچون تعهدی قانونی وشرعی در برابر شما نداره تونسته به احساساتش غلبه کنه فعلا کاری نکن یه مدت بهش فرصت بده تا از بحرانش بگذره بعد منطقی بورو جلو اگه اطمینان داری که میخواهی تا اخر عمر باهاش ادامه بدی امیدوارم موفق باشی

خدایا منتظر معجزه هایت هستم دستهایم بلند سرم به اسمان 

هیچ دختری پای اونیکه دوستش نداره اینهمه واینمیسته حتی به شما گفته برای ازدواج اقدام کنید  حتما کسی پرش کرده خودشم به مشکلات ازدواج با شما فکر کرده حالا که موقعیت خوب ازدواج پیش امده خواسته شما با این حرفا راحتر ازش دست بکشین  ولی هرچی هست لابد دوستتون نداره چون دخترا معمولا عاشق کسی باشن بقیه مردا بچشمشون نمی ان 

اوکی شکر 
عااااقا یکی از دوستای منم از همون دوران دبیرستان با یه پسری بود همسنوسال خودتم هستم استارتر. کلی ه ...

دقیقا، فک کن کسی رو دوست داده باشی بخوای با دلش راه بیای میگی اشکال نداره بذار درس بخونه قبول شه بعد میاد جلو،  طرف قبول میشه درسشو تموم میکنه ولی جلو نمیاد، بعد میگه سربازی نرفتم میگی باشه واجبه اینم برو، سربازیشم تموم میشه باز جلو نمیاد میگه کار ندارم، میگی کار ضرورته به پاش  میمونی کار پیدا کنه ، کارم پیدا میکنه باز نمیاد، تو این ماجرا حتی الانم استارتر قصد جلو رفتن نداشته دیگه خود دختر خانم اولتیماتوم داده تا عید بیا دیگه،  واقعا یه جایی دیگه طاقت آدم طاق میشه و از همه چی دلزده میشه میفته رو دنده لجبازی 

سلام استارتر عزیزتاصفحه 22خوندم

به نظرم دوستتون یا رمان های ایرانی عاشقونه وآبکی زیاد میخونه 

یاواقعا شماهم یه اخلاقای خاصی دارین که اینطوری شده،شاید زیاد چکش میکردید،واسه هرچیز ازش حساب میگرفتید،یاخسیس بودید نمیدونم آدم خودش میدونه اخلاقای بدشو دیگه.

بازم خدامیدونه انشالله هرچی به صلاحتونه اتفاق بیفته.

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑
2714

خانوما تعداد پیام هاتون خیلی زیاده

واقعا ممنونم از همتون که وقت گذاشتید و نظراتتونو گفتید من دوست دارم به همه نظراتتون جواب بدم

پس تاپیکو قفل میکنم و 3روز بعد دونه دونه جواب همتونو میدم

واقعا ممنونم از همه شما با نظراتتون چه خوب چه بد خواستید که به من کمک کنید

قطعا من نتونستم همه جزیات رو توضیح بدم و شاید مساعل رو یک طرفه و از طرف خودم بیان کردم

من اهل تاپیک زدن و دنبال مساعل خاله زنکی نیستم

من تو اینترنت راجب مریضی مادرم سرچ کردم و با این سایت آشنا شدم که بتونم از تجربیات بقیه برای کمک به مادرم استفاده کنم

میدونم اینجا محیطش بیشتر زنونس. منو قضاوت نکنید لطفا. من واقعا تو فشار بودم که مجبور شدم تاپیک بزنم و دردودل کنم چون تو دنیای واقعی نمیتونم واسه دوستام و آشناهام حرف بزنم چون همه رابطه ما 2تارو میدونن و ممکنه راجب من و یا اون خانوم قضاوت بد بکنن یا حرف بد پشت سرش بزنن. مجبور شدم به اینجا پناه بیارم

از همتون ممنونم

جواب تک تکتونو به زودی میدم

مرسی که کنارم بودید

یا علی