2726
عنوان

داستان زندگی من

| مشاهده متن کامل بحث + 221066 بازدید | 743 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گفت من میخوام منطقی فکر کنم

منو تو به درد هم نمیخوریم

من اینی نیستم که میبینی

من تموم این سالا نقش بازی کردم

من اونی شدم که تو دوست داشتی ولی این خود واقعی من نیست

من نمیخوام دختر خوبی باشم

من میخوام برم دنبال جونیم و لذت بردن از جونیم. کاری که این چند سال با تو نتونستم بکنم

گفت من بخاطر تو دختر خوبی شدم

من ذاتم خرابه

خانواده هامون به هم نمیخورن

من میخوام مثل دخترای فامیلمون باشم

آزادو بی قید

میخوام برم واسه خودم آزاد باشم و به کسی جواب پس ندم

برم مهمونی. برم مسافرت. لباسای خیلی باز بپوشم. برم دور دور. هرشب با دوستام ول بگردم

به قول خودش گفت میخوام لاشی بشم(جمله خودشه) 

گفت من به درد تو نمیخورم

تموم این سالا نقش بازی کردم برات. تو منو دوست داری چون نمیدونی واقعیت شخصیت من چیه

2728
هیچ کس نمیدونه چه زجری دارم میکشم  هر خط که نوشتین یاد خاطرات خودم با احسان افتادم  اخه ...

تقصیر شما بود که بپاش نشستی نباید الکی عمرتو

باهاش هدر میدادی

💞تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞

خانوما لطفا از اون خانم بدگویی نکنید..اسی اون خانم این همه سال بی پولی ۴ سال دانشگاه..۲ سال سربازی و ۲ سال بعد سربازی شمارو تحمل کرده با تموم مشکلاتتون کنارتون بوده ۱۱ ساااال صبر کرده به نظرم انقد دست دست کردی که دیده آبی از شما گرم نمیشه ..دیده عمرش داره میره از همسناش عقب مونده..صبرش تموم شده..به نظرم این توضیحاتی که دادید به ما بشینید با همین لحن براش بگید و دلگرمش کنین ان شالله برگرده بهم برسید

😰😭😭😭😭😭😭 نهههههه چه جوری فهمیدی

یک نفر بهم گفت..گفت اصلا تو براش هیچی نیستی اصلا وجود نداری براش...هفت هشت ساله بعد ازجدایی  ثانیه ای نبوده به یادش نبودم..هیچ وقت ازته دل نخندیدم...اون اقام برای خودش خوشه....فقط خدا میدونه چی بهم گذشته😔😔😔😔😭😭😭

هیچ کس نمیدونه چه زجری دارم میکشم  هر خط که نوشتین یاد خاطرات خودم با احسان افتادم  اخه ...

به منم گفت یکی 2ماهه به فکر حذف کردنت افتادم. گفتم چرا اخه الان. گفت هروقتی که این کارو میکردم میگفتی چرا الان. من چند ماهه تو فکرشم

یک نفر بهم گفت..گفت اصلا تو براش هیچی نیستی اصلا وجود نداری براش...هفت هشت ساله بعد ازجدایی  ثا ...

دنیا به این بزرگی آدم به این زیادی منتظر کی و چی موندی نزار بعدا افسوس این سالها رو بخوری به خاطر کسی که واسه خودش خوشه 

هرچیزی باید به وقتش انجام بشه...طولش دادی اینجوری شده بنظرم.اسلام هم برای همین ازدواج رو خوب میدونه ک کسی فرار نکنه😂

درسته من الان متاهلم و بچه دارم.

ماجرای تو منو یاد دوران دانشگاهم انداخت ک حدود 6سال پیش با پسر روستایی دوست شدم دانجشوی اتاق عمل بود.دوسال بیشتر خیلی صمیمی هردوخوابگاهی بودیم.زیرپامم میبوسید ولی یدفه نفهمیدم چیشد یهویی گفت نمیخوام باهم باشیم و جدا شدیم منم مثل شما خیلی خیلی شکستم ولی یکباره گذاشتم کنار.یعد 7.8 ماه برگشت ولی دگه من قبول نکردم.بعدشم ازدواج.هنوزم ک هنوزه با کسی نیست مطمئنم.و دلیل جداییشم نفهمیدم.

یک نفر بهم گفت..گفت اصلا تو براش هیچی نیستی اصلا وجود نداری براش...هفت هشت ساله بعد ازجدایی  ثا ...

عزیزم با گریه کار درست نمیشه😭😭😓 منم هس یه ادم شکست خورده رو دارم همش احساس میکنم بهم دروغ میگه

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی
گفت من میخوام منطقی فکر کنم منو تو به درد هم نمیخوریم من اینی نیستم که میبینی من تموم این سالا نق ...

خب پس ولش کن وقتی خودش اعتراف کرده که

ذاتش خرابه آخه به چه درد تو میخوره این دختر

💞تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞
خانوما لطفا از اون خانم بدگویی نکنید..اسی اون خانم این همه سال بی پولی ۴ سال دانشگاه..۲ سال سربازی و ...

من دوست ندارم ازش بدگویی کنم. دیدید که همش از خوبیاش گفتم

ماجرارو توضیح دادم بخونید

2706