2733
2734
عنوان

داستان زندگی من

| مشاهده متن کامل بحث + 221079 بازدید | 743 پست
بخدا همه کار میکرد محدود نبود با دوستاش بیرون میرفت با خانوادش میرفت سر کار میرفت تو لباس پوشید ...

زنها دوست دارن مرد نسبت بهشون حس مالکیت داشته باشه و رو بعضی مواضع حساسیت نشون بده شاید شما تو این یازده سال مثل یه دوست براش بودید و حس مالکیتی بهش دست نمیداده و شاید الان این حس رو با یه نفر دیگه پیدا کرده واقعا میگم من اگه شوهرم تو همه چی آزادم بزاره احساس میکنم براش مهم نیستم ولی بعضی حساسیتهاش باعث میشه حس تعلق خاطر پیدا کنم

بازم ما چون خواسته هاشو دقیقا نمیدونیم شاید نظر درستی ندیم

اگه تونستید برش گردونید با هم برید پیش مشاور

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برادر من ماهرچی میگیم تو یه چیز دیگه میگی بیخی نه خودتو خسته کن نه با روح روان ما بازی کن برو بگیر بخواب زمان خوش همه چی رو درست میکنه اههه درد خودم یادم رفت بااین حرفات چه وضعشه اخه. 

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی
2731

استری سریع به نتیجه برس خوابم میاد فردا شوشو میاد دیر بلند شم از خواب هاپو میشه‌

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی
زنها دوست دارن مرد نسبت بهشون حس مالکیت داشته باشه و رو بعضی مواضع حساسیت نشون بده شاید شما تو این ی ...

نه بابا میگه تو زیادی گیر میدی

من یکیو میخوام ساعت 3صبحم بیام خونه نپرسه کجا بودی

زمان هیچیو عوض نمیکنه....فقط ادمو نابود میکنه

نه مثل ایکنه من باید واسه تو دوجفت دمپایییی بیارم وایی دق کردم بوخوودا فردا با شوشو اشتی میکنم میگم عشقم الکل بخور بخور بخورررررر من تورو میتونم تحملت کنم . تو یکی منو درست کردییی خواهری

همین کارو میکنم

متولد چندی

توروخدا دعام کن وسواس فکریم تموم بشه خواهش میکنم صلواتم برام بفرست دیگه طاقت ندارم. هرکی منو دعام کرد و صلواتم فرستاد ایشالله حاجت روا شه.