2733
2734
عنوان

امروز کار جدیدم رو شروع میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 26 پست

موفق باشی عزیزم    

یه عده یه جوری میگن تحصیلات شعور نمیاره انگار ترک تحصیل شعور میاره !! اگه شما چند مورد بی شعور در قشر تحصیل کرده دیدید ما خیلی بیشترش رو بین افراد کم سواد و ترک تحصیلی دیدیم .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

موفق باشی اولش همیشه سخته ولی یکی دوماه بگذره انگار از جنینی اینکارو بلد بودی. منم دوهفته ای هست میرم کارآموزی الانم دارم میرم🤣

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
انشاالله موفق باشی و آخر برج پوووووول پارو کنی😇

خیلیی ممنون بابت دعای خیرت پول خیلی خوبه😍😅

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
موفق باشی اولش همیشه سخته ولی یکی دوماه بگذره انگار از جنینی اینکارو بلد بودی. منم دوهفته ای هست میر ...

من ۱۰ ساله شاغلم الان کارمو عوض کردم و با شغل جدید آشنایی ندارم 

آره مدتی طول میکشه که کارو یاد بگیرم

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
ای سحرخیز😂🌱

بسی کار و تلاش

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.