2733
2734
عنوان

دیروز گوشی شوهرم جا موند

| مشاهده متن کامل بحث + 4371 بازدید | 175 پست
من الان ۹ساله شوهرمو میشناسم رمز گوشیهامون یکی هست ولی سر تو گوشی هم بی اجازه نمیکنیم یا چیزی رو ...

این درسته عزیزم

منم کسی زنگ بزنه سمت گوشیش نمیرم تا اینکه خودش بگه ببین کیه

به دل خسته بگویید خداوندی هست...❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
خب من همیشه زنگ میزنم اون کم زنگ میزنهههههه دکتر میرم خبر نمیگیره اونوقت همش به اون دختره میگفت عزیز ...

اونم اگه زنش میشد دیگه بش زنگ نمیزد

34 سالمه و آبانماه انشالله نی نی اولم به دنیا میاد.  گرم و سرد روزگار چشیدم. غصه فراوون خوردم ولی همیشه تلاش کردم. دانشگاه تهران درس خوندم و شاغلم. یکم نگرانم که بچه مو تو این اوضاع کشور میخام به دنیا بیارم ولی چاره ای نداشتم دیگه. همسرم راضی به مهاجرت نیست من دوست دارم برم کانادا. شرایط رفتنم دارم. وقتی فکر میکنم میتونم نی نی مو کانادا به دنیا بیارم و بزرگش کنم اما به خاطر وابستگی همسرم به خانواده اش نمیتونم غصه ام میشه. بیخیال شدم و سعی میکنم به چیزهای خوب فکر کنم. به این اینکه ایران بهتر میشه... حتی اگه خیال باشه...اروم میشم
2740
وحشتناکه

از وحشتناکم بدتره آخه چرا نگه داشته من باشم درجا دق میکنم، یا بهش میگم آخه چ کاریه خدارو خوش میاد؟خب زن نمیگرفتی تو ک نمیتونی دوس دختراتو فراموش کنی☹

👈 با هرکی مثل "خودش"👉 
2706