2737
2739
عنوان

دیروز گوشی شوهرم جا موند

| مشاهده متن کامل بحث + 4371 بازدید | 175 پست

من یه دختری قبلا چندسال پیش شوهرمو میخواسته شماره شوهرمو از تو گوشی داییش برمیداره و این حرفا برای زمان مجردی شوهرم بوده این ماجرا ک شوهرم خودش برام تعریف کرد بدون اینکه من ازش چیزی دیده باشم، بعد وقتی شوهرم میاد منو میبره اون دختره از حسودی نمیدوسته چیکار کنه همش برا شوهرم دعا میگرفته شوهرم ازش متنفره بعد خواهرشوهرم اینا عکس دختره رو نشونم میدن میگن حواست باشه این خیلی خطرناکه ببینش ک یوقت جایی باهاش روبرو شدی مواظب باشی ینی شده بو کابووس من ، اما خدایی شوهرم هوامو داره میگه غلط کرده کاری ب تو داشته باشه میکشمش

👈 با هرکی مثل "خودش"👉 
منم چندین سال سروقت گوشیش نرفتم بعد که رفتم سوپرایزشدم گفتم ای کاش نمیرفتم 

دقیقا منم به همین دلیل میگم اکثر مردا تا اونجایی من دیدم اهلشن پس بهتره نری که بخوای سوپرایز بشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی عزیزم من خیلی حساسم بهانه گیر هم شدم خیلی زیاد البته سعی میکنم بهش بها ندم 

بخدا گذشته ارزش حرص خوردن نداره...بعدها که بگذره میفهمی بیخودی خودتو عذاب میدادی...زندگیتو بکن..عشق و حالتو بکن..گذشته تو گذشته مونده مهم اینه تو الان سوار اون مردی والله...بهونه گیریتم کم کن مردا از زنای بهاته گیر زود زده میشن...

2731
دقیقا منم به همین دلیل میگم اکثر مردا تا اونجایی من دیدم اهلشن پس بهتره نری که بخوای سوپرایز بشی

اخه چرا وقتی ما براشون کم نمیذاریم باید برن دنبال این چیزا چرا ما زنا دنبال این فیلمانیستیم وقتی چشمشون پره دیگه دردشون چیه، خدالعنت کنه اونایی که این فیلمارومیسازن وپخش میکنن

اخه چرا وقتی ما براشون کم نمیذاریم باید برن دنبال این چیزا چرا ما زنا دنبال این فیلمانیستیم وقتی چشم ...

من خودم میپرسم از اونایی که راحتم یکیش گفت ما مردا عین خروس میمونیم همه تنوع طلب دیگه مگه اینکه یکی جلو خودشو بگیره یعنی ذاتمون اینه

2740
نمیشه عزیزم من ی کم بخوام کش بدم شوهرم کار و بارشو ول میکنه میشینه بغل دستم تو خونه تجربشو داشتم&nbs ...

پس خوب کاری میکنی

میشه برای ظهور آقاامام زمان(عج) یه صلوات مهمونشون کنین؟🤗