2737
2734
عنوان

دیروز گوشی شوهرم جا موند

| مشاهده متن کامل بحث + 4371 بازدید | 175 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا اخه از اول گوشی همسراتونو نگاه نمیکنید؟ گوشی زن و شوهر نباید برا هم رمز داشته باشه ینی اگرم داره ...

والا میگیم چرا رمز‌میذاری میگن تو مغازه گوشیمون دست این و اون نیفته😂 من شوهرم هرماه رمزشو عوض میکنه😂

به دل خسته بگویید خداوندی هست...❤️
درسته مال قبله ولی چرا پاک نکرده ..

میگه نمیدونستم هستش کلی هم چیز میز تو چمدان با خودش اورده بود اونا رو سری های قبل گشتم پیدا کردم همه رو برد ریخت تو سطل کوچه 

2742
منم یه بار نامه های شوهرم و دوس دختر قبلیشو تو خونه پیدا کردم دقیقا وقتی دو سه روز مونده بود به عروس ...

بخصوص که همیشه هم گوشیش رمز داره و نمیذاره من بدونم.میدونم که کار بدی نمیکنه ولی این کارش باعث میشه همش حریص باشم و دلم بخاد ببینم توی گوشیش چخبره. روم نمیشه رمز گوشیشو ازش بخام

نمیشه عزیزم من ی کم بخوام کش بدم شوهرم کار و بارشو ول میکنه میشینه بغل دستم تو خونه تجربشو داشتم&nbs ...

ببین این همه روست داره که بخاطرت از کارو بارش میزنه...شاید واقعا یادش رفته!! چون این اتفاق سر داداش منم اومد وقتی زنداداشم ازش پرسیده بود چرا پیامات مونده اونمدگفته بود یادم رفته...ومن مطمئنم یادش رفته بود!حالا شما هم بد به دلت راه نده...بخدا همه ما تو زندکیامون هزار جور مشکل داریم دلیل نداره برا هر حرف و حرکتی بفکر نفرت از شوهرامون باشیم و بخوایم زندگیمونو زهر کنیم...

میگه نمیدونستم هستش کلی هم چیز میز تو چمدان با خودش اورده بود اونا رو سری های قبل گشتم پیدا کردم همه ...

مردا گذشتشونو دیر فراموش میکنن

ولی متاهل شده دیگه باید فراموش میکرده..

به دل خسته بگویید خداوندی هست...❤️
2738

قبل و بعد نداره خب آدم حالش بد میشه ینی چی آخه آدم تمام تصوراتش بهم میریزه بابا زنیم روحیمون حساسه ینی چی ک برا گذشته بوده، وقتی کسی زن میگیره دیگه هییییییچ اثری نباید از گذشتش باشه همرو باید رفع و رجوع کنه بعد زن بگیره تا زنش تو آرامش باشه 

👈 با هرکی مثل "خودش"👉 
ببین این همه روست داره که بخاطرت از کارو بارش میزنه...شاید واقعا یادش رفته!! چون این اتفاق سر داداش ...

میدونی عزیزم من خیلی حساسم بهانه گیر هم شدم خیلی زیاد البته سعی میکنم بهش بها ندم 

والا میگیم چرا رمز‌میذاری میگن تو مغازه گوشیمون دست این و اون نیفته😂 من شوهرم هرماه رمزشو عوض میکنه ...

هر ماهم تو رمزشو بگیر بگو هربار ک عوض کردی ب من میگی

👈 با هرکی مثل "خودش"👉 
2706