2733
2739
عنوان

دیروز گوشی شوهرم جا موند

| مشاهده متن کامل بحث + 4371 بازدید | 175 پست
خیلی ناراحت شدم عزیزم😔

❣️❣️

😔😭

خدای من                                                                اندوه میباره ولی خوبم...                                            چون ناامیدی از تو تسکین نیست....                           وقتی تو رو دارم تو هر لحظه....                                   قلبم از این همه اندوه، غمگین نیست.... 
عزیزم دقیقا این کارو شوهرم باهام کرد بنظرم کار درستی نکردین

تازه تمام ماجرارو به خانوادش گفته لطفا آبروی کسیو نبرین 

اینا مال گذشت‌ بوده عزیزم اگر الان ادامه می‌داد بله حق با شما بوده ولی ایشون شمارو برای زندگی انتخاب کرده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب من همیشه زنگ میزنم اون کم زنگ میزنهههههه دکتر میرم خبر نمیگیره اونوقت همش به اون دختره میگفت عزیز ...

تو دوران دوستی اون قربون صدقه ها زیاده ولی بعد ازدواج کم میشه منم با همسرم که دوست بودم انقدر قربون صدقم میرفت حالا انگار نه انگار این همون پسره بیخیال بابا

میشه واسم یه صلوات بفرستین😘😘😘

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3051502/میشه-برای-به-هوش-اومدن-پدر-سه-تا-بچه-حمد-بخونید

خوشگلم واسم صلوات میفرستی؟ کاش راه دوری بین ما بود🚶کاش سرنوشت ما جدا بود↕از تو فکر من رها بوده🙍گر ندیده بودمت ای یار🙌عشق دیدی خانه ات خراب است💒عشق هر چه گفته ای سراب است💖ای چه حق انتخاب است ❓که ندارم خبر از دلدار❕تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی👫دیدی آخر که تو رفتی و من اینجا ماندم💔دیدی اخر که ز پرواز دلت جا ماندم🚁تنها یار بی کسی ها دیدی تنها ماندم😢دل💖توبه کردی و شکستی دل💔با چه رویی عاشق هستی😍تو امید به هر که بستی💑رفتو آخرش شدی تنها👤من یک غم ادامه دارم😖من بغض آخرین قرارم😧که هنوز در انتظارم😧برسی به داد این شبهام🌃تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی 💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی😍   
2740

چرا اخه از اول گوشی همسراتونو نگاه نمیکنید؟ گوشی زن و شوهر نباید برا هم رمز داشته باشه ینی اگرم داره باید رمزشو دو طرف بدونن چک کنن اگه از اول اینکارو میکردی اونم پاک کرده بود صد دفه تا الان توروخدا انقد ب این موضوعات بی تفاوت نباشییییید😣

👈 با هرکی مثل "خودش"👉 
اومد خونه دویدم گفتم از پله ها نیایی بالا که داغونم گفت چیه چیشده گفتم قضیه رو گفت اوووووه مال دو س ...

منم یه بار نامه های شوهرم و دوس دختر قبلیشو تو خونه پیدا کردم دقیقا وقتی دو سه روز مونده بود به عروسیمون. انقدددددر بدحال شدم که اصلا دلم نمیخاست ببینمش. کارای عروسی رو نمیتونستم بکنم. تا اینکه بعد از کلی سختی از زیر زبونم کشید چی شده و جلوی خودم سوزوندشون. از بی تفاوتی توی وسایلش با خودش آورده بود خونمون. ولی الان هنوزم بعد چهارسال بهش فکر میکنم و سر این قضیه دلم باهاش صاف نشده.

2706