2733
2734

یکی از اشناهامون سرکار یه اتفاقی براش افتاده و ضربه مغزی شده و 3%هوشیاری داره 3تا هم بچه کوچیک داره و فقط35سالشه 

من به معجزه اعتقاد دارم اگه میشه برای سلامتیش و به خاطر بچه هاش نفری یه جمد بخونید 

مچکرم

خوشگلم واسم صلوات میفرستی؟ کاش راه دوری بین ما بود🚶کاش سرنوشت ما جدا بود↕از تو فکر من رها بوده🙍گر ندیده بودمت ای یار🙌عشق دیدی خانه ات خراب است💒عشق هر چه گفته ای سراب است💖ای چه حق انتخاب است ❓که ندارم خبر از دلدار❕تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی👫دیدی آخر که تو رفتی و من اینجا ماندم💔دیدی اخر که ز پرواز دلت جا ماندم🚁تنها یار بی کسی ها دیدی تنها ماندم😢دل💖توبه کردی و شکستی دل💔با چه رویی عاشق هستی😍تو امید به هر که بستی💑رفتو آخرش شدی تنها👤من یک غم ادامه دارم😖من بغض آخرین قرارم😧که هنوز در انتظارم😧برسی به داد این شبهام🌃تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی 💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی😍   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاءالله ک بزودی حالشون خوب بشه

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!پسرم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
2728
2738

سه حمد خوندم

ولی دعا کنی بدون اینکه کاری کنی بیفایدست

برای بیرون آمدن از کما:
۱- قطره مرزنجوش جامع در بینیش بریزید.
۲- انتقال شخص به محل نماز خواندنش و قرائت سوره صافات و یس را با تلفظ صحیح بر او بخوانید.
۳- روغن بنفشه پایه کنجدی در بینی ریخته شود.
۴- داروی حضرت محمد صلی الله علیه و آله برایش مصرف کنید.
۵- عسل به همراه سیاهدانه به خوردش دهید.
۶- آب باران به خوردش دهید.

سه حمد خوندم ولی دعا کنی بدون اینکه کاری کنی بیفایدست برای بیرون آمدن از کما: ۱- قطره ...

ممنون عزیزم ولی این اقا شریک عمومه من بهشون نزدیک نیستم این کارا رو بکنم انشاالله که خانوادش کارای مفیدی براش کنن منم هر کاری از دستم بر بیاد انجام میدم 

خیلی ازت ممنونم عزیزم

خوشگلم واسم صلوات میفرستی؟ کاش راه دوری بین ما بود🚶کاش سرنوشت ما جدا بود↕از تو فکر من رها بوده🙍گر ندیده بودمت ای یار🙌عشق دیدی خانه ات خراب است💒عشق هر چه گفته ای سراب است💖ای چه حق انتخاب است ❓که ندارم خبر از دلدار❕تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی👫دیدی آخر که تو رفتی و من اینجا ماندم💔دیدی اخر که ز پرواز دلت جا ماندم🚁تنها یار بی کسی ها دیدی تنها ماندم😢دل💖توبه کردی و شکستی دل💔با چه رویی عاشق هستی😍تو امید به هر که بستی💑رفتو آخرش شدی تنها👤من یک غم ادامه دارم😖من بغض آخرین قرارم😧که هنوز در انتظارم😧برسی به داد این شبهام🌃تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی 💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی😍   
ممنون عزیزم ولی این اقا شریک عمومه من بهشون نزدیک نیستم این کارا رو بکنم انشاالله که خانوادش کارای م ...

آهااااان

خدا خیرتون بده

پس هنوز انسانیت نمرده

این روزا همه به فکر خودشونن

حتی پسری میره بیمارستان

بخاطر بی پولیش میندازنش بیرون از بیمارستان

برادرش که ثروتمنده هزار تومن بهش نمیده

آهااااان خدا خیرتون بده پس هنوز انسانیت نمرده این روزا همه به فکر خودشونن حتی پسری میره ...

من از دیشب فکرم دگیرشه دلم واسه سه تا بچه هاش میسوزه یکیشون 9سالس یه6ساله و یه1/5ساله خداکنه برگرده

وای زبونم لال چیزیش بشه بچه هاش بیچاره میشن  خدایا برش گردون به زندگی به زن و‌ بچه ش رحم ...

ممنون عزیزم ،الهی آمین. میشه بگی چه جوری میشه ادرس تاپیک رو توی یه تاپیک دیگه بزارم ؟

2706