2737
2739

رنگ موهاش از نظر من و خانوادم خیلییی قشنگه ، طوری که آرزومه اگه یروز بچه دار شدم به دایش بره ... 

رنگ موهاش قرمز/نارنجی طوره 

الان رو موهاش حساس شده ، اونم بخاطر پسرایی که تربیت خانوادگی ندارن ، امروز یه پسربچه تو پارک بلند بلند مسخرش میکرد(میگفت کله زرده و میزد زیر خنده -_-) ، ینی اینقدر عصبی شده بودم نزدیک بود برم بزنم تو دهنش ، بعد مامانش با سه کیلو آرایش و ژل و..وایساده بود بالا سرش ، بهش گفتم بجای پنج ساعت کار کردن رو صورتت رو تربیت بچت کار کن بهش برخورد عن خانوم 

بنظرتون چیکار کنم اعتماد بنفسشو از دست نده ؟ دوست ندارم حس کنه رنگ موهاش بده یا بابتش اذیت بشه 🥲💔

منم فرزند کوروش.. خون ایرانی به رگ دارم ، منم ایرانی‌ِ آزاده فرزند خشایارم ، من از پستی من از زاری من از خواری گریزانم ، منم دلبسته آن خاک ، من فرزند ایرانم ..♥️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740

برادرتون چند سالشه؟؟؟

شما و اطرافیانتون مدام بهش بگید چ موهای قشنگی داری 

چقدر ب چهرت میاد 

ولی اگه دیدی خیلی اذیت شد رنگ موی مشکی بزنه

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
اتفاقا این رنگ موها خیلی قشنگه😍

اره بنظر خودمم خیلی قشنگه 🥲♥️ اما بشدت حساس شده 🥲

منم فرزند کوروش.. خون ایرانی به رگ دارم ، منم ایرانی‌ِ آزاده فرزند خشایارم ، من از پستی من از زاری من از خواری گریزانم ، منم دلبسته آن خاک ، من فرزند ایرانم ..♥️
2706