2752
2734

رنگ موهاش از نظر من و خانوادم خیلییی قشنگه ، طوری که آرزومه اگه یروز بچه دار شدم به دایش بره ... 

رنگ موهاش قرمز/نارنجی طوره 

الان رو موهاش حساس شده ، اونم بخاطر پسرایی که تربیت خانوادگی ندارن ، امروز یه پسربچه تو پارک بلند بلند مسخرش میکرد(میگفت کله زرده و میزد زیر خنده -_-) ، ینی اینقدر عصبی شده بودم نزدیک بود برم بزنم تو دهنش ، بعد مامانش با سه کیلو آرایش و ژل و..وایساده بود بالا سرش ، بهش گفتم بجای پنج ساعت کار کردن رو صورتت رو تربیت بچت کار کن بهش برخورد عن خانوم 

بنظرتون چیکار کنم اعتماد بنفسشو از دست نده ؟ دوست ندارم حس کنه رنگ موهاش بده یا بابتش اذیت بشه 🥲💔

منم فرزند کوروش.. خون ایرانی به رگ دارم ، منم ایرانی‌ِ آزاده فرزند خشایارم ، من از پستی من از زاری من از خواری گریزانم ، منم دلبسته آن خاک ، من فرزند ایرانم ..♥️

اتفاقا این رنگ موها خیلی قشنگه😍

یک فمینیست سرسخت هستم که به فمینیست بودنم افتخار میکنم😌💗✨.      تا آخرش میجنگم واسه دفاع از حقوق زنان دنیا بخصوص زنان سرزمینم که خیلیاشون به ناحق قربانی مردسالاری شدن🥲🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برادرتون چند سالشه؟؟؟

شما و اطرافیانتون مدام بهش بگید چ موهای قشنگی داری 

چقدر ب چهرت میاد 

ولی اگه دیدی خیلی اذیت شد رنگ موی مشکی بزنه

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
اتفاقا این رنگ موها خیلی قشنگه😍

اره بنظر خودمم خیلی قشنگه 🥲♥️ اما بشدت حساس شده 🥲

منم فرزند کوروش.. خون ایرانی به رگ دارم ، منم ایرانی‌ِ آزاده فرزند خشایارم ، من از پستی من از زاری من از خواری گریزانم ، منم دلبسته آن خاک ، من فرزند ایرانم ..♥️
2706