2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میدونم چرا بعضی ها خودکشی میکنن  رو نمیفهمم

اگ بخام دلیلع خدکشیمو برات بگم 

باید شاهنامه ای چاپ کنم بفرستم بهت😅

چ می‌دونی افسردگی بر سر آدم چ میاره

خدا هیچ وقت هیچ وقت نصیبت کسی نکنه حتی یزید

(اگ بت گفتم شما حرف بعدیتم درسته دیگه خودت بفهم چی((🐶))فرضت کردم😁) اگه با نظراتم مخالفی خوشحال میشم ریپ نزنی (،بزنیم جواب نمیدم){{{ببین تو نمیدونی من چیا تجربه کردم ،نمیدونی چیا ب سرم اومده ،نمیدونی چیا کشیدم چ حسایی تجربه کردم ،نظراتی ک میدم لطفا بر اساس سنم قضاوت نکن،من دارم طبق چیزایی ک تجربه کردم نظر میدم }}}     عاشقه رنگه چشاشم ،و صدایه خنده اش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگی های جهان ماله اوناس،مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خبع من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش )💔ببین تو هیچ وقت نفهمیدی ولی همه ای زندگیه من بودی ٫هیچ‌وقت نفهمیدی ولی اگر یه روز نبودی من نفس کشیدنو فراموش میکردم ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی غیره تو کسی نمیومد ب چشمم٫هیچ وقت نفهمیدی ولی من به خاطره تو خیلیارو رد کردم ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی من ب خاطر رفتنت اعصابو‌ روانمو از دست دادم٫هیچ وقت نفهمیدی ولی تو اولینو اخرینه من بودی ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی با بودنت آرامشو اوردع بودی٫هیچ وقت نفهمیدی ولی هر کی پشتت بد گف پاره شد ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی من خیلی از کاراتو فهمیدم ولی ب روت نیاوردم٫هیچ وقت نفهمیدی ولی شده بودی اندازه ای مامانم عزیز٫ هیچ وقت نفهمیدی ولی ب خاطرت دستام خط خطی شد ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی من فقد عاشقت نشده بودم ،دچارت شده بودم،مجنونت شده بودم ،شیفته ات شده بودم ،و تو بخشی از قلب من نه٫تمام قلب من بودی!)+

خود کشی هم مثل ایست قلبیه

وقتی بهش نرسی قفل میشه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

افسردگی با تنهایی باعث افکار نا به هنجاری میشه و بعد یه مدت روح فرد اسیب میبینه تو اون مرحله خیلی سخت فقط هم با هم یاری افرادی که براش مهمن یا خوانواده نزدیک قابل  انجامه و نباید قضاوت بشه اما اگه ادامه پیدا کنه افکار به واقعیت پیدا میکنن به قولی هر فکر میکنه انجامش میده بدون این که بتون به بعدش فکر کنه و اگه ناموفق هم باشه مث دردی که اگه یه بار جیغ بکشی نمیتونی دیگه جیغ نزنی و سخته اوضاع ادامه پیدا میکنه تا وقتی فرد نابود بشه اگه اول جلوش گرفته بشه بدون دارو اینا بهتره

سلام من مستر فایترم : پسر کی درامر کی پاپر و اوتا کویی و گیمرم وعاشق برنامه نویسی هک نفوذ و امنیت سایبریم
هزینه رفتن ب پزشک و مشاور رو ندارن 

ربطی نداره همش پزشک مشاور که نیست

سلام من مستر فایترم : پسر کی درامر کی پاپر و اوتا کویی و گیمرم وعاشق برنامه نویسی هک نفوذ و امنیت سایبریم

افسردگی به تنهایی خوب نمی‌شه همونطور که تیم تک نفره نمیره جام جهانی. طرف باید خانواده‌اش هم حمایتش بکنن واقعاً دلشون بخواد که طرف حالش خوب بشه از طرفی پول دکتر و دارو هم زیاده هم طولانیه کفش اهنی میخواد 

طرف خودکشی می‌کنه چون که هرچی دست و پا می‌زنه هیچی به دستش نمیاد اونقدر احساس درد می‌کنه که میگه خودمو بکشم راحت شم تو زندگی چی هست ک دلم بش خوش باشه

با افتخار قوچانی‌ام ❤️
افسردگی به تنهایی خوب نمی‌شه همونطور که تیم تک نفره نمیره جام جهانی. طرف باید خانواده‌اش هم حمایتش ب ...

عزیزم خانواده در بعضی موارد جواب گوه 

من انقد افسرده بودم از خانواده و هر چی آشنا و خونمون و محل زندگی فراری بودم .بهشون میگفتم تو خدا نزدیکم نشین تا نبینمتون حالم خب باشه یکم

(اگ بت گفتم شما حرف بعدیتم درسته دیگه خودت بفهم چی((🐶))فرضت کردم😁) اگه با نظراتم مخالفی خوشحال میشم ریپ نزنی (،بزنیم جواب نمیدم){{{ببین تو نمیدونی من چیا تجربه کردم ،نمیدونی چیا ب سرم اومده ،نمیدونی چیا کشیدم چ حسایی تجربه کردم ،نظراتی ک میدم لطفا بر اساس سنم قضاوت نکن،من دارم طبق چیزایی ک تجربه کردم نظر میدم }}}     عاشقه رنگه چشاشم ،و صدایه خنده اش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگی های جهان ماله اوناس،مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خبع من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش )💔ببین تو هیچ وقت نفهمیدی ولی همه ای زندگیه من بودی ٫هیچ‌وقت نفهمیدی ولی اگر یه روز نبودی من نفس کشیدنو فراموش میکردم ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی غیره تو کسی نمیومد ب چشمم٫هیچ وقت نفهمیدی ولی من به خاطره تو خیلیارو رد کردم ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی من ب خاطر رفتنت اعصابو‌ روانمو از دست دادم٫هیچ وقت نفهمیدی ولی تو اولینو اخرینه من بودی ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی با بودنت آرامشو اوردع بودی٫هیچ وقت نفهمیدی ولی هر کی پشتت بد گف پاره شد ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی من خیلی از کاراتو فهمیدم ولی ب روت نیاوردم٫هیچ وقت نفهمیدی ولی شده بودی اندازه ای مامانم عزیز٫ هیچ وقت نفهمیدی ولی ب خاطرت دستام خط خطی شد ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی من فقد عاشقت نشده بودم ،دچارت شده بودم،مجنونت شده بودم ،شیفته ات شده بودم ،و تو بخشی از قلب من نه٫تمام قلب من بودی!)+

ولی کلا منم به تنهایی فک میکنم کسی که خدکشی میکنه هیچ چیزی رو در نظر نمیگیره و خدخاهه ولی این قضاوتی نادرسته نه من نه هیچ کس دیگه جای اون ادم نیست و بجای این فکرا باید بدون قضاوتش کمکش کنه و بدون اینکه غر بزنه

عزیزم خانواده در بعضی موارد جواب گوه  من انقد افسرده بودم از خانواده و هر چی آشنا و خونمون و م ...

خونواده تا خوانواده داریم بستگی داره

خونواده تا خوانواده داریم بستگی داره

ن گلم از خانواده بدی ک نیس 😂

اتفاقا خانواده ای من یکن.کلیم بم احترام میزاشتن و با اون شرایط هر کی دیگه بود دم در میزاشت منو و بازم عاشقانه تحملم کردن ی بارم اعتراض نکردن 

اما خو افسردگی کاری می‌کنه تو از خودتم متنفری چ برست بقیه

ن گلم از خانواده بدی ک نیس 😂 اتفاقا خانواده ای من یکن.کلیم بم احترام میزاشتن و با اون شرایط هر کی ...

اره ولی حتی بدتم بیاد اگه ولت کنن بیشتر اسیب میبینی پس نمیشه گفت دخلی ندارن 1درصدم 1درصده دیگه

2706