2733
2734
عنوان

لبم بی دلیل ورم کرده کسی هست اینجوری شده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 377 بازدید | 54 پست
نه خال نداشت تا حس داغی و خارش دست داد ورم کرد بعد همون لحظه قاشق که یه کم روی گاز داغ کردیم مادرم آ ...

این ک این خال روش دراومده خیلی عجیبه و چندش و رو اعصابمه

دیروز نبودا امروز دراومده 

ب سرم زده برم دکتر پوستی متخصصی چیزی خیلی رو مخمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه گلا رو بو میکنم گل یاس و رز تو راه سلف دانشگاهه ولی خب ب اینا حساسیت ندارم قبل ازینم بوده اوکی ...

یه وقت یه گرده بخصوص یا پشه خیلی ریزی نیش زده یا چیزی خوردی حساسیت داشتی مثلا باقالا

دستش نزن دوره اش بگذره خوب میشه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
خب نخوانید

نه دیگه عزیزم حرفهای شما خلاف قوانین سایت و خلاف عرف ماست و شما نباید اینا رو بگین یا اگه خیلی به بیان این مسائل علاقه مندین و نمیتونین خودتون رو کنترل کنین میتوتین برین سایت های مناسب این احوالاتتون

جواب نمیدم چون از حرفای اولتون فرهنگتون بی داد میکنه 

اینقدر توی سایت ازین حرفا میشه ک من چیزی نگفتم درقبالشون ...شما اگر اذیت میشی نخون ...یا نیا تو سایت ...برو جایی ک ب فرهنگ بالات آسیب نزنه

یه وقت یه گرده بخصوص یا پشه خیلی ریزی نیش زده یا چیزی خوردی حساسیت داشتی مثلا باقالا دستش نزن دوره ...

نه هیچی

امیدوارم صب پاشم ورمش خوابیده باشه

با این خالی ک آورده چیکار کنم

اصن نمیدونی چقدددد رو مخمه

دانشجوام شهر خودم نیستم برم دکتر اینجا اصن کلینیکاشو نرفتم نمیدونم کجاست دکتراشم میگن بدرد نمیخورن

نه هیچی امیدوارم صب پاشم ورمش خوابیده باشه با این خالی ک آورده چیکار کنم اصن نمیدونی چقدددد رو مخ ...

ولش کن

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2706