2737
2739
عنوان

دیروز گوشی شوهرم جا موند

| مشاهده متن کامل بحث + 4371 بازدید | 175 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بخدا اونوقت اینم میگفت قربون عشقم برم کجا رو دارم برم فدات بشم  😢😢😭😭😭😭😭

کم کم فراموش میکنی .....هی تو ذهنت مرورشون نکن کاش اصلا گوش نمیکردی ویسارو 😔😔فراموش کردن این چیزا خیلی سخته😔اصلا چرا این مدت نگه داشته اونارو نمیدونم 😡

2740
خب من همیشه زنگ میزنم اون کم زنگ میزنهههههه دکتر میرم خبر نمیگیره اونوقت همش به اون دختره میگفت عزیز ...

اون موقع سنش کمتر بوده داغ بوده. اون چت و پیامارو پاک کنید و تو گوشی شوهرتون کنکاش نکنید یا مستقیم بهش بگید چرانگه داشتی و هرچی گفت حرفشو باورکنین

کم کم فراموش میکنی .....هی تو ذهنت مرورشون نکن کاش اصلا گوش نمیکردی ویسارو 😔😔فراموش کردن این چیزا ...

شایدم اصلا خودش نمیدونسته ویس ها تو گوشیش هس چون منم تو گوشی شوهرم از تو پوشه هاش یه چیزایی رو پیدا میکردم که 😂😂😂😂بهش  که میگفتم میزد زیرش وبعدش خودم نشون میدادم میگفتم پس این چیه تو گوشیت😑😑ولی الان پشیمونم میگم الان یه کاری هم کنه نمیزاره هیچ اثری بمونه 

بخدا اونوقت اینم میگفت قربون عشقم برم کجا رو دارم برم فدات بشم  😢😢😭😭😭😭😭

واای چ بد.از وقتی دیدی باهاش حرف میزنی😞

میشه برای ظهور آقاامام زمان(عج) یه صلوات مهمونشون کنین؟🤗

من خیلی عصبی میشم وقتی میبینم همچین عکس وفیلمایی سرچ کرده خودش مردخوبیه ازهمه نظر ولی اینکه همچین چیزایی گهگداری ازش میبینم نسبت بهش بی اعتمادمیشم وذتاچندروز زندگیمون بهم میریزه

دختره میگفت الان کجایی این رویز به ریز توضبح میداد دختره میگفت پس یالا عکس بفرس من اینا رو بگم ازش ع ...

خوب عزیزم اینا چاپلوسی های اقتضای سن اون موقعش و بالا زدن هورموناش بوده اگه جواب این لوس بازی هاش رو نمیدا که باید ازتباط رو تموم می کرد. الان از هر مرد یا زنی بپرسی میگه همسرم تو دوران نامزدی خیلی عشقولانه بود اما بعدش دیگه تو جریان زندگی همه چی به دست فراموشی میره و این بی قراری ها جاشو به یه دوست داشتن عمیق میده . عزیزم مطمئنم همسرت الان یه تار موی تورو با فرندهای قبلیش عوض نمیکنه . 

2706