2752
2734
عنوان

دیروز گوشی شوهرم جا موند

| مشاهده متن کامل بحث + 4371 بازدید | 175 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وایه قبل من بوده دیگ‌نیستن .ولی اگه از زمانی ک‌من باشم خیانت کنه میکشمش

من رو گذشته اش هم خیلی حساس بودم 😠😠😠درسته الان خیانتی ازش ندیدم ولی وقتی ازش دروغ میشنوم اندازه ی یه خیانت بهم ضربه واردمیشه😑😑فک میکنم اگه خیانتم کنه من که هیچ وقت متوجه نمیشم چون از اول گوشیشو که چک کردم زرنگ شده😅😅😅

مال قبل تو بوده بعضی ادما اصن‌پاک‌نمیکنن.معلومه پنهون کاری نداره شوهرت بیخود زندگیتو زهر نکن .واسه ق ...

کیف پول شوهرم هدیه اس . در این حد من خجسته ام جنسشم انقدر خوبه فکر کنم تا اخر عمرمون خراب نشه

و خدایی که به شدت کافیست ... 
آخه خیلی کشدار بود قربون صدقه ها

نوسانات هورمونی بوده عزیزم جدی نگیر. اگه شما تو زندگیش بودی و این کار رو می کرد میشد یه خیانت کثیف اما مجرد بوده بنده خدا شاید نیاز و احساس تنهایی جو زده اش کرده. اگه انقدر کش دار و از ته قلب بود پاشنه خونه باباش رو از جا میکند تا زنش بشه پس ولش کرده و با شما ازدواج کرده یعنی یه حس و هوس زودگذر بوده. بی خیال ماجرا رو کش نده تا شوهرت هم جری تر بشه

نوسانات هورمونی بوده عزیزم جدی نگیر. اگه شما تو زندگیش بودی و این کار رو می کرد میشد یه خیانت کثیف ا ...

دختره میگفت الان کجایی این رویز به ریز توضبح میداد دختره میگفت پس یالا عکس بفرس من اینا رو بگم ازش عکس و لوکیشن بخوام داد میزنه میگه کار دارم خدا فظ

خوشحالم عادت ندارم گوشی شوهرمو بگردم😶 در کل مشکوک نبوده هیچ وقت ولی نی نی سایت آدمو به شک میندازه ...

منم شک نداشتم

ولی یه بار رفتم که ای کاش نمی‌رفتم... 

چیزایی دیدم که از شدت ناراحتی و استرس و غصه حالت تهوع گرفتم همون لحظه... 

الانم نمیرم چون میدونم دیگه چه خبره

متأسفم برای عشقی که بهش داشتم

خدای من                                                                اندوه میباره ولی خوبم...                                            چون ناامیدی از تو تسکین نیست....                           وقتی تو رو دارم تو هر لحظه....                                   قلبم از این همه اندوه، غمگین نیست.... 
😂😂😂😂اگه من بودم حتما کیف پولو پاره پاره میکردم مینداختم دور😅😅😅یعنی تا این حد حساااسم

حیفه بابا . 😂😂😂😂اخه شوهرم با دختره زیادم دوست نبوده از شوهرم پول قرض کرده بوده بعدا که پس میده میذاره تو این کیف پس میده . 😐😐😐😐😐😐

و خدایی که به شدت کافیست ... 
2706