2733
2734
عنوان

بهم میگن چشمات خیلی جذاب و خماره😁یا شبیه چشمای عرب ها

| مشاهده متن کامل بحث + 154323 بازدید | 1426 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسی تا بیداری ب منم بگو لطفاً من مژه هام بعد کاشت متوالی ریخته و کوتاه شده جز کرچک چیز دیگه نیزنی؟! ...

سریتا اگه توان مالیشو داری البته اگه کاشت متوالی میکنی صد درصد داری سریتا ارزششو داره بخر

من متوجه نمیشم  خیلیا این حرف و میزنن  یعنی چی  یعنی دوباره مژه ها کوتاه میشع؟

بزار بگم

مژه تایم رشد داره بعد تموم شدنش میریزه و یکی دیگه در میاد ک عادیه

تو تایم رشد وقتی سریتا میزنی سریع تر رشد میکنه و میریزه بعدش ک تایمش تموم شد

و عادیه

بله قطع کنی همون میشه

همه چیزا همینن باید مکرر باشه

برا مو هم عالیه دو ساله میزنم البته ساقه  روغن برا پوست اونایی ک جوش زا هستن نزنن بهتزه

من پوستم جوش میزنه کم ولی با آرگان نزد حقیقت

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭
سرم الفا اربوتن اوردینری 

دوبارها عکستو میذاری؟

چرخ گردون چه بخندد چه نخنددتوبخند💖 مشکلی گرسرراه توببنددتوبخند💖 غصه ها فانی وباقی توبخند💖  گر دلت از ستم و غصه برنجد توبخند💖
سرم الفا اربوتن اوردینری 

من ندیدم 🥲چشاتو

: (بادبادک تنها همان قدر از آسمان سهم می برد که نخش به او اجازه دهد. اما خود را با خیال در زمین نبودن آرام میکند نگذار هیچ نخی به تو وصل باشد .نخ ها لایق عروسک های خیمه شب بازی هستند و بس .... ) ""چه میدونم"" .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر=/ خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت...٪^ا نمیدانم چرا ؛*هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  
2706