2733
2739
عنوان

غروب یه اتفاق وحشتناک برام افتاد

| مشاهده متن کامل بحث + 125718 بازدید | 944 پست
چک کردن گاز  دریخچال  پنجره ها کم بود  الانم باید برم پشت در بخوابم رسما باقفل کر ...

ب وسواسات اصافه شد😂😂😂😂

سلام دوستان تيكرم واسه ارامش زندگيمه توروخدا واسم دعا كنيد..تو شرايط خيلى بدى هستم😞😢
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااااای منکه ازدواج نکردم..ولی بابام کارش یجوریه بعضی شبا خونه نیست...خونمون هم ویلاییه منو و مامانمو و داداش کوچیکم تنهاییم دوبار برامون اتفاق افتاد فوق الهاده وحشناک یادم میاد هنوز میلرزم خیللللییییی بد بوددددد...هر دوبار هم من فهمیدم چون معمولا شبا بیدارم...قبلنا که درس میخوندم الانم با گوشی ور میرم...درمونم شیشه ای هست

درد من آرام جان دیگران است...خوش به حال دیگران 
وااااای منکه ازدواج نکردم..ولی بابام کارش یجوریه بعضی شبا خونه نیست...خونمون هم ویلاییه منو و مامانم ...

وای چجوری بوده

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
2728

سال پیش رفتیم مشهد  هتلی که گرفته بودیم همه طبقه ها کپی همدیگه بودن 

من یه روز رفتم خرید دستامم پر بود طبقه 3رو زدم ولی آسانسور خراب بود و من متوجه نشدم و طبقه 4منو پیاده کرد منم رفتم در سوئیت هم شکل سوییت خودمون رو زدم دیدم درو باز نمیکنه شوهرم چند بار دیگه در زدم سرم پایین بود در باز شد چهرشو ندیدم فکر کردم شوهرمه با اعتراض گفتم اخه چرا درو باز نمیکنی چیکار میکردی

رفتم تو آشپزخونه وسایلا رو گزاشتم دیدم این ظرفا که ظرفای من نیست برگشتم دیدم یه خانم و آقا با تعجب دارن نگام میکنن😮😂😂😂😂

دستپاچه شده بودم میگفتم شما کی هستین شوهرم کو😂😂

وای دیدم اصلا وسایلای تو اتاق هم مال ما نیست تا خانمش بنده خدا وسط خندش به دادم رسید گفت واحدو اشتباه اومدی😂😂 

شوهرم هنوز بعضی وقتا تعریف میکنه میخنده😂😂  

منم يه شب شوهرم ماموريت بود قرار بود فردا حدود ٩-٨ صبح برگرده منم تو اتاق خواب بودم حدود ساعت ٣ نصف ...

واای😱😱😱

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
وای چجوری بوده

یه بار خواستم برم دستشویی در دستشوییمون درست جلوی در ورودی هست...ما توری میزنیم تابستون...درو نمیبندیم چون مامانم میگه تو بیداری...خواستم در راهروی دستشویی و باز کنم دیدم انگار یه سایه پرید تو حیاط..اولش شک کردم...چسبیدم بی دیوار آروم آروم رفتم سمت در...بعد دیدم یکی داره از پله ها میاد بالا...همونجور مات بودم اونم رو پله موند منو نگاه کرد..یهو چاقو و از جیبش آورد بیرون..منم دستامو گذاشتم رو گوشام و جیغ زدم...جیغ هااااااااا...یکی  یکی برقای همسایه ها روشن شد اونم رفت

درد من آرام جان دیگران است...خوش به حال دیگران 
2740
اسی خدا خفه ت نکنه نصف شبی هممون رو ترسوندی 😅

منم پس فرداشب  تنهام کلا احتیاط شرط عقله خودم گفتم فردا قفلو عوض کنه

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
ترسیدم 😭کلید روش باشه ولی قفل نباشه میشه بازکنن؟ 

آره اونم با کارت باز میکنن چون راهه قفل بازه البته اینکه میگم مربوط به درهای ضد سرقته درهای ساده با کارت باز نمیشه چون زبونش گیر میکنه به کارت ولی درهای ضد سرقت زبونشون گرده

حالا جدی درو برای غریبه یا اگر کسی از همسایه ها رو هم نمی‌شناسید باز نکنید ،ژکی از آشناها چندین سال ...

آخی چقدر بد😔😔😔😔😔😔😔😔😔خدا کمکشون کنه.تو این دوره زمونه خیلی باید مواظب بود

یه بار خونه فامیلیمون دزد اومده بود  خانمش وقتی میبینه دزد اومده توحیاط اسم شوهرشو صدامیزنه د ...

واای خدا نکشت دختر🤣🤣🤣🤣🤣

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

استارتر درتون چوبه یا فلز؟

اگه میشه حلقه ی قفل آویز پشت درتون از داخل جوش بدین

وقتایی که تنها هسین با قفل کتابی از داخل قفل کن در رو

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

دوست عزیزم انشاالله که خبره و چیزی نیست و احتمالا اشتباه اومده ولی احتیاط هم خوبه من درب خونم صد سرقته منم مثل شما تازه عروسم خونم طلا پول دلار همه چی بوده ،فک کن درب صد سرقتو با دیلم باز کردن که طبقه بالا و طبقه پایینمون هم خونه بودن ،از حلقه عروسیم و پول نقدو ساعتای گرون قیمتمونو همرو برد از پارسال تا حالا ی ترسی تو وجودمه که نگو حتی همسرمم خونست درو قفل میکنم ،با خوندن تاپیکت ترسم ۱۰۰۰ برابر شد نمیدونی که من چطوری روزامو شب میکنم تا همسرم بباد .انشاالله خدا سر هیچ کس نیاره 

2706