2752
2734
عنوان

غروب یه اتفاق وحشتناک برام افتاد

| مشاهده متن کامل بحث + 125724 بازدید | 944 پست
نه عزیز اونجا نمیمونه که رفت نفهمیدیم کیه

فردا قفل و عوص کنید

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه قفل باشه کلید روش باشه نمیتونن باز کنن؟؟ 

کلید ساز گفت مدت زمان باز کردنشون نسبت به کارت طولانی تره باید مغزی جاقفلی رو از جا دربیارن و بشکنن ولی وقتی قفل نیست کلیدم روش نیست راحت کارت میکشن. منم شوهرم یک شب در میون نیست با اینکه امنیت داریم ولی از فردا دو قفله میکنم کلیدم برنمیدارم

2731
مامانم اینا از خونه رفتن بیرون بلافاصله بعدش زنگ زدن من از پشت آیفون دیدم یه خانم چادری هست یه ماشین ...

خوب شد فرار کردی. وگرنه خدانکرده ممکن بود از بین ببرنت... من بودم لال میشدم از ترس.

چی کار کردی دختر؟؟

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
اگه قفل باشه کلید روش باشه نمیتونن باز کنن؟؟ 

نه اصلا  نمیتونن باز کنن  ...من دارم میرم بیرون از تایپیک کافیه الان یکی بگه  میشه باز کرد   بعد من دزگه روز و شب استرس دارم 🚶‍♀️🏃‍♀️

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
من یه روز داشتم با مامانم از بیرون میومدم،توی راه با مامانم بحثم شد من به صورت قهر جلوتر از مامانم ر ...

وای خدا خفت نکنه😂😂😂😂

حال نداری ثواب کنی ، گناه نکن 
2740
بنده خدا هشت سال پیش من تو خونه تنها بودم دزد اومد خونمون چهار نفر بودن دو تا زن دو تا مرد😭😭😭

پس نترسیدی چی شد توضیح میدی

عشقی نبود و نخواهد بود هر عشقی هم قیمتی داره 
من اصلا شماره هیچکدومشونو ندارم رفت و امدیم باکسی ندارم همش تو خونه هستم یاشوهرم هست یاتنهام

عزیزم فردا برید دم خونه همسایه ها بپرسید که ایا اونا بودن اشتباهی تو تاریکی در واحد شما اومدن، شماره مدیر ساختمون یاهمسایه رو بگیرید 

ما انقدر دزد بهمون زده یه باز شیرالات حموم دستشویی و برد

یه بار اومد کل خونه رو کن فیکون کرد هیچی نبرد به اندازه چندصدتومن فقط خسارت زد

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
خانمایی که تنهان تو مجتمع های شلوغ خونه بگیرین نرین خونه ویلایی یا مجتمع های خلوت  ما توی یه ی ...

ما٢٤ طبقه ايم ك با نگهبانى ٤٩ واحد هستيم اما امشب با خوندن اين تاپيك واقعا ترسيدم بخصوص ك الان سكوته😰😰😰

سلام دوستان تيكرم واسه ارامش زندگيمه توروخدا واسم دعا كنيد..تو شرايط خيلى بدى هستم😞😢
کلید ساز گفت مدت زمان باز کردنشون نسبت به کارت طولانی تره باید مغزی جاقفلی رو از جا دربیارن و بشکنن ...

ترسیدم 😭کلید روش باشه ولی قفل نباشه میشه بازکنن؟ 

حال نداری ثواب کنی ، گناه نکن 

حالا جدی درو برای غریبه یا اگر کسی از همسایه ها رو هم نمی‌شناسید باز نکنید ،ژکی از آشناها چندین سال پیش یکی به عنوان همسایه در خونشون میزنن که زردچوبه دارید ،اون بنده خدام میگه صبر کنید برم بیارم ،میرژزن تو خونش سه تا مرد بهش تجاوز میکنن،جلوی چشم بچه پسرش ،الان بچش مریضه ،شوهرشم طلاقش داد،خیلی مراقب باشید