2737
2734
عنوان

غروب یه اتفاق وحشتناک برام افتاد

| مشاهده متن کامل بحث + 125675 بازدید | 944 پست
استارتر مرسی بابت تاپیکت،بهم تلنگر شدبیشتر حواسمو جمع کنم،یادگرفتم هم درو قفل کنم هم کلید پشت دربمون ...

ممنون عزیزم انشالله دیگه برای هیچکس پیش نیاد

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ما توی سه طبقه زندگی میکنیم هر طبقه ام ی واحد دوتا طبقه ام فامیلیم و طبقه اولم فامیل دوره 

ی روز تنها بودم خونه خواهر و برادر و دخترعموم داشتن تو پارکینگ بازی میکردن ابجیم میبینه ک یکی از پله ها میره طرف در ب خیال اینکه عمومه میره سلام کنه که میبینه ب پسره ک ی مشما دستشه میگه شما؟پسره میگه من فامیل طبقه اولم ابجیم میگه این چیه دستت؟(چون چند روز قبلش انباری رو مرتب کردن مشما رو میشناخت)ضمنا ما خونمون دوتا انباری تو پارکینگ داره یدونه نزدیک پشت بوم یعنی از طبقه سوم باید رد میشده که بره انباری خلاصه پسره میگه اینا وسیلن برای پرده زدن دارم میبرن ک ابجیم جیغ میزنه بزار زمین دریلارو پسره ام الفرار ابجیمم دنبالش😂😂خلاصه تا نفس داشته میدوعه اما خب یارو فرار میکنه حالا مامانم صحنه رو دیده بوده داشته میومده تو میگه زهرا چرا میدویی؟ابجیمم میگه دزد خلاصه معلوم شد پسره همسایه بوده و داداش برق کار خونمون اخرسرم نتونستیم هیچ کاری کنیم😐

2731

من تا حالا چندبار کلید روی در فراموش کرده بودم وشب تا صبح خوابیده بودیم واگه کسی میخواست بیاد داخل خونه راحت میتونست بیاد..یک بار هم کلید روی در فراموش کرده بودم ازاینور حموم رفته بودم خدا خیلی بهم رحم کرد که کسی نیومده بود تو خونه.......

2738
کار بی احتیاطی می‌کنی کار یک دفعه میشه عزیزم

اره الحمدلله از وقتی اومدم نی نی سایت اینقدر تاپیک های وحشتناک خوندم دیگه از هر نظر نگاه کنز اون ادم سابق نیستم😶😑🙄🙄🙄

من از این دنیا چی می خوام ...ی جعبه مداد رنگی... بکشم رو تن دنیا ... رنگ خوبی و قشنگیی...
اخیش بعد سه روز تموم شدددد.. همه کامنتا رو خوندم.  منم ترسوووووو ام . اما تا حالا شب تنها نبودم ...

اوووو سه روزه داری میخونی😂😂همین که شب تنها نیستی مشکلت حله

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍

سلام عزیزم نه هنوز استفاده نکردم 

فعلا اذیتم نمیکنه استفاده نکردم ولی تو فکرش هستم

2706