2737
2734
عنوان

غروب یه اتفاق وحشتناک برام افتاد

| مشاهده متن کامل بحث + 125724 بازدید | 944 پست

لطفا واسه تاپیکم گزارش بزنید 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3014245/ادامه-مبحث-دفع-ه-م-ز-ا-د-بد-لعنت-خدا-به-همزاد-بد?postId=97976466

اسم ریحانه.قدم 175 سانته .وزن فعلیم 60 کیلو.محل زندگی کوه بهشتی.درصدرضایت؟بی نهایت خوشبخت .خدایا بابت همه ی نعمت های خوب و فراوانت هزاران بار شکر گذارتم.

اسی مگ میشه تو ی ساختمونی ک برقها هم قطعه غریبه بیاد داخل ؟‌*اخه زنگ ک نمیتونسته بزنه چون برق نبودع 

اون احتمالا ازم احالی ساختمون بوده ک کلیدم داشته ،شایدم دزد بوده با شاه کلید ،تماممممم

بهم بگید براتون حمد بخونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نترس عزیزم منم کلا این فوبیا رو داشتم و بعد ی مدت همین بلا سرم اومد تو خونه بودم همسرمم بود یکی از همسایه ها داشت کلید مینداخت مشخص بود طبقه رو اشتباه اومده

من جیغ کشیدم شوهرمم هی گفت کیه.بله ..رفت 

دزد یا ادم خلافکار کلید نمیندازه که 

اگه خیلی حساسید قفل درو عوض کنید

ای مهربان تر از پدر و مادرم حسین❤️
نترس گلی ۴۹ واحد کم نیست اونهمه آدم اونجا هستن فقط درت قفل باشه

قفله ولى شوهرم خونه نيست خوابم گرفته اما ميترسم 😫😫

سلام دوستان تيكرم واسه ارامش زندگيمه توروخدا واسم دعا كنيد..تو شرايط خيلى بدى هستم😞😢
2740
واسه من دیگه نیازی به اپی نداره😆

الان بياى خونه من قشنگ پرزهاتم ميريزه😑تنهام كسى اب نميخوره ولى السردكن تند تند مخرن خالى ميكنه و صدا ميده😰

سلام دوستان تيكرم واسه ارامش زندگيمه توروخدا واسم دعا كنيد..تو شرايط خيلى بدى هستم😞😢
خوب دیگه هیچ مردی دیگه قبول نمیکنه اون لحظه که 

وا تقصیر زنه نبوده که 

اخه چرا زنه که نمیخواسته تازه زته اعصاب و روانشم بهم ریخته ،مرده بیشعور بوده

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
2706