2733
2739
عنوان

غروب یه اتفاق وحشتناک برام افتاد

| مشاهده متن کامل بحث + 125681 بازدید | 944 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اینقدر تحت تاثیر این تاپیکم که باد اومد یهو پنجره خورد به هم سه متر پریدم بالا 😁😁😁😁😁 چیزی ن ...

خانمایی که تنهان مراقب باشن من ۲۴ساعتی که شوهرم نیست تو روزم آیفون بزنن اصلا برنمیدارم البته کارم شاید اشتباه باشه چون شاید متوجه بشن کسی خونه نیست

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
2728
ازطرفی میگم سرسب دزد کجا بود شاید همسایه اشتباه اومده بود ازطرفیم میگم خب آدم طبقاتو اشتباه میکنه؟

دزدا دیگه نصف شب نمیان

دزدای خونه بابای من ساعت نه اومدن دو نفرم بودن

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
بخدا ازین میترسم شبایی که تنهام بخوابم شوهرم هی میگه نترس اشتباه بود چون میگی کلید داشته دنبال ک ...

عزیزم این موضوع رو ساده نگیر هیچ وقت کار از محکم کاری عیب نمیکنه شما اول مطمعن شید که از همسایه ها نبوده بعد سوالی دیگه باقی نمیمونه اگر که دزد بوده باشه نمیدونسته شما خونه ایی  با کیلید رو قفل بازی کرده از اونورم داشته با کارت درو باز میکرده که فهمیده شما هستی . اگر درتون ضد سرقته همیشه روی قفل بالا و پایین کلید بزار و حتما قفلش کن . اگر پای دزد به ساختمونتون باز شده که همگی باید حواستون جمع باشه . همیشه هم چند تا کفش مختلف پشت در بزار بمونه 

بازمیشه به سختی بازمیشه ولی باز میشه باسروصدا یه بار رو در بود تعجب کردم شوهرم باز کرد

آره باز ميشه ولي با سروصداي وحشتانك

يبارم پسرم مونده بود خونه در بسته شد كليد از داخل رو در منم پشت در بچه هم يكساله

با هزار بدبختي باز شد

منظورم اينه كه با سرو صدا باز ميشه ميفهمي

❤مثل یک معجزه ای علت و ایمان منی همه هانو بله هستند شما جان منی❤
2738
واى چقدر باحالى تو دختر چطور با پا زدى تو در😂😂😂

خخخخ تازه لختم بودم اومدم تو راهرو یهو باد زد در بست اولش دو دستی زدم تو سر خودم یهو با پا لگ زدم دره از حال رفت خودمم رفتم تا وسط خونه نشستم وسط حال به امنیتم فک کردم😕😕😕😕

تیکر بارداری نیست دعا کنید ب خاستم برسم خواهش میکنم یه صلوات مهمونم کنید😍😍😚😚😚😚

استارتر من پارسال خونه مامانم بودم همسایه طبقه بالایی مامانم در رو با کلید باز کرد اومد تو ماهم وسط خونه نشسته بودیم وضعیتی بود ما ترسیده بودیم اون بیشتر بعد هی معذرت میخواست هی هم میگفت چرا کلیدم در شمارو باز کرد اصلا هممون هنگ بودیم شب بابام رفت مغزی در رو عوص کرد

همیشه اگه تنهایین تلویزیون و رایو موسیقی بزارین بعدم اتفاق مشکوک افتاد داد بزنین اقا اکبر،صمدجان،حشمت خان،اصغر اقا بیاین ببینین کی هستن ،طلاخانم حسامو ببر بخوابون 

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
2706