2733
2734
عنوان

غروب یه اتفاق وحشتناک برام افتاد

| مشاهده متن کامل بحث + 125681 بازدید | 944 پست
بخدا ازین میترسم شبایی که تنهام بخوابم شوهرم هی میگه نترس اشتباه بود چون میگی کلید داشته دنبال ک ...

مطمعن باش اشتباه اومده عزیزم برق قطع بوده لابد راه پله تاریک بوده نفهمیده اشتباهی اومده 

اصلا فکر ناجور نکن 

این چرت و پرتایی ک اینجا میگن ک ممکنه رفته تو نخت و ازرقصد برق قطع کردع و... نادیده بگیر

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
وای خدااااا  منم شوهرم شیفته بعضی شبا  خیلی ترسیدم از پست هاتون  تازه خونه ی ما وی ...

خونه ویلایی امنیتش از آپارتمان خیلی بیشتره تو آپارتمان هزار جور آدم رفت و آمو میکته ماهم خونمون ویلایی خیلی شباتنهام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره هر شب قفل کن بذار روش بمونه اینجوری نمیتونه کلید بندازه قفلم باشه حتما که نتونه با کارتی چیزی با ...

در خونه ما وقتی روشم کلید باشه بازم باز میشه😥

خدایا چنان کن سرانجام کار   /    تو خشنود باشی و ما رستگار 🤲🤲🤲🤲
2728
آقا اشتباه پیش میاد ما یه بار تو خونه بودیم نصف شب ساعت ۱۲ دیدم کرکر رو دارن میکشن شوهرم بیدار کردم ...

میخواستی بگی تو دیگه نوبری مرد حسابی   

کاش یاد میگرفتم دستم فقط روی زانوی خودم باشد
نه نپرسین ممکنه از همسایه ها باشه یا از آشناهاشون هرکی هست آمارتونو داره من کاملا باورمیکنم چون نزد ...

همسایه هامون ادمای خوبی هستن یه بار کفششونو دزدیدن

اما خود همسایه ها واقعا چیزی ندیدم ازشون نه ازاری نه مزاحمتی نه سروصدایی

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
نه برق قطع بود من ازپنجره بیرونو نگاه کردم ساختمون کناریا هم برق نداشتن والا تو روستا انقد برق نمیر ...

ولی واقعا ادم بعضی وقتا انقد مشغله داره و حواسش پرته طبقاتم اشتباه میکنه ها

برقم نبوده با اسانسور بیاد احتمالا همو طبقرو اشتباه اومده بعدم کلید انداخته دیده اشتباه کرده رفته دیگ

چرا جناییش میکنی

2738
در خونه ما وقتی روشم کلید باشه بازم باز میشه😥

واسه ماهم یه بار پیش اومد شوهرم بازکرد امروز بهش میگم تقلا کنی بازمیشه

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
همسایه هامون ادمای خوبی هستن یه بار کفششونو دزدیدن اما خود همسایه ها واقعا چیزی ندیدم ازشون نه ازار ...

عزیزم بد زمونه ای شده ممکنه از آ‌شناهاشون باشه مخصوصا اگه خیلیی سال نیست ک میشناسینشون

ولی واقعا ادم بعضی وقتا انقد مشغله داره و حواسش پرته طبقاتم اشتباه میکنه ها برقم نبوده با اسانسور ب ...

انشالله که همینطوره چون سرشب که تو ساختمون رفت و امده ادم نمیره دزدی ولی من تا یکساعت کلا رو ویبره بودم بخدا خیلی وحشتناکه انقد اتفاقایی جنایی خوندم که میترسم ولی تابعد ازدواج تا حالا به این بعدش فکرنکردم همیشه از ماورایی میترسیدم

2706