2752
2734
عنوان

من چه خاکی تو سرم بریزم

144 بازدید | 12 پست

داره میشه ۲۸ سالم مجردم تو خانواده ای هستم که اکر برم تن فروشی کنم بهتر میدونن تا مجرد بمونم

خواستگار سنتی تا دلتون بخواد دارم همه هم من و خواستن ولی هیچ کدوم مناسب  نیستن ،تا حالا دوست پسر نداشتم من حتی دوست دختر هم نداشتم 

نمیدونم چرا اینجوریه شاید بگید داره دروغ میگه ولی به خدا هم ظاهر خوبی دارم هم مهربون و ساده ام هم مظلومم 

از یک نفر خوشم اومد گفتم بزار خودم بگم بهش  بهتر از اینکه مجرد بمونم گفتم ولی خودش و زد به یه راهه دیگه

هر کس بر خدا توکل کند خدا او را کفایت خواهد کرد 

الان خواستگار دارم ولی غم عالم تو دلمه ندید میدونم مورد مناسبی نیست

دلمم نمیخواد آویزون اون پسره بشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
الان خواستگار دارم ولی غم عالم تو دلمه ندید میدونم مورد مناسبی نیست دلمم نمیخواد آویزون اون پسره بش ...

حالا حوبه میگی دوست پسر نداری پس طرف کیته؟

نی نی یار عزیز کاربری قبلی منو خودت حذف کن عزیزم چجوری بهت پیام بدم آخه نمیدونم😔@نی-نی-یار-پنج
چرا سنتی ها بدردت نمی خورن؟ 

همشون از من پایین تر هستن فقط ۳ تا خواستگار اولم خوب بودن که اون موقع ۱۸ سالم بود نمیدونستم که اگر شوهر نکنم دیگه خواستگار مناسب برام نمیاد

2740
همشون از من پایین تر هستن فقط ۳ تا خواستگار اولم خوب بودن که اون موقع ۱۸ سالم بود نمیدونستم که اگر ش ...

ولی خب اگر خونه و ماشین و یه منبع درآمد داشته باشن حداقل های زندگی، و شخصیت داشته باشن اوکی هست

مگه شغل خودت چیه

ولی خب اگر خونه و ماشین و یه منبع درآمد داشته باشن حداقل های زندگی، و شخصیت داشته باشن اوکی هست مگه ...

نه از نظر شغلی منظورم ظاهر و استایل و خانواده هست

خب یکم عاقلانه تر تصمیم بگیر ظاهر و استایل رو میشه تغییر داد، خانواده هم بستگی داره

به خدا دسته خودم نیست ببین من فقط دوبار تو زندگیم  از غذا خوردن افتادم از شدت فشار عصبی اونم وقتی بود که به دو تا از خواستگارام جواب مثبت دادم بعد خودمم بهمش زدم چون اصلا نتونستم دوستشون داشته باشم ظاهر بی نهایت برام مهمه

به خدا دسته خودم نیست ببین من فقط دوبار تو زندگیم  از غذا خوردن افتادم از شدت فشار عصبی اونم وق ...

خب اینجوری زندگی رو خیلی به خودت سخت می گیری، بخاطر استایل آدم موقعیت های خوبش رو از دست نمی ده، چون میشه تغییرش داد یه دست لباس هست دیگه، اما من خودم دیدم طرف زیاد تو اجتماع نگشته یا براش مهم نبوده مدل لباس پوشیدنش ولی بعد ازدواج همسرش لباس براش انتخاب میکنه و استایلش رو درست میکنه