2733
2734
عنوان

حالموبدکرد+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 7271 بازدید | 220 پست
واقعا  من خودم اگه جای مادر استارتر باشم اعتراف میکنم که ذره ای حق مادری به گردن بچه هام نمیزا ...

بله کاملا درسته

هر عملی عکس العملی داره

و این تو رابطه ی مادر و فرزندی هم صدق میکنه

اما واسه من برخورد کاربرا هم جالبه

آخه ببینید

آدمایی که نگاهشون خیلی حول محور اخلاقایات و بخشش میگرده

وقتی که میبینن استارتر چه حرفایی زده و از خوندنش متاسف میشن، میتونن یه لحظه به احساسات استارترم فکر کنن، و با همون نگاه بخشایشگرشون!!( که از استارتر توقع داشتنشو دارن) کامنت های نرم تری بزارن

طوری که هم بیان درکشون از آسیب دیدگی و عذاب وجدان کم یا زیاده استارتر باشه هم توصیه به نرمش بیشتر

اما کامنتا رو بخون عزیزم

همه رب النوع اخلاق هستن با کلی رفتارهای متناقض

انگار اصلا کاربرد چیزایی که یاد گرفتنو نمیدونن😐

واقعا چرااا!

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
بله کاملا درسته هر عملی عکس العملی داره و این تو رابطه ی مادر و فرزندی هم صدق میکنه اما واسه من ب ...

اتفاقا من خودم وقتی شاتهای صفحه اول رو خوندم کامنتی گذاشتم ( که استارتر اسکرینات حال منم بدکرد) که وقتی جلوتر رفتم و استارتر از وضعیت مادرش گفت خودبخود نظرم عوض شد 

واقع بین باید بود ،من موافق دل شکستن نیستم اونم یه مادر 

ولی اینکه اینهمه بدو بیراه نثار استارتر کردند هم بی انصافیه محضه 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا من خودم وقتی شاتهای صفحه اول رو خوندم کامنتی گذاشتم ( که استارتر اسکرینات حال منم بدکرد) که و ...

متوجه کامنت شما نشدم

کاملا توی اسکرین مشخص بود که استارتر داره چی میگه

اما خب متاسفانه کاربرایی هستن که فقط میخوان آموزه های اخلاقی شونو سریعا انتقال بدن!

به همین خاطر دقتشون انقدر پایین میاد

حتی بعضا بعده متوجه شدن صحبت استارتر اصرار دارن بخشنده باش

انگار نه انگار یه زن باردار داره از حس بدی که داره حرف میزنه

یه دفه همه به بخشندگی مسیح شدن!!!

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
کارت اشتباه بود...بخدا گریم گرفت...ینی چی چه کار کردی برام؟؟؟مگه میشه مادر برای بچش کاری نکنه...تو ا ...

کاش چت هارو هم بخونی

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒
2731
وظیفه شوهرته که برای تو پسرت چیز میز بخره نه مادرت انگار پر توقعی اگه مادرت چیزی خریده بخاطر دل خودش ...

شوهرم من هیچی راجبه مادرم نمیدونه وگرنه اصلانمیزاشت باهاش رفتوامدکنم فقط شوهر اخرشومیدونه 

حتی نمیدونه مادرمن قبلا خیانت کرده

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒

استارتر مادر منم خیلی بهم ظلم کرد خیلی خیلی

بلاهایی سرم اورد که تا عمر دارم فراموش نمیکنم چه جسمی چه روحی

خیلی عذابم داد زجرم داد خیلیییییییییییی حتی پارسال همین موقع ها جوری زجرم داد که صدای شکستن قلبم رو شنیدم نمیتونم بیشتر توضیح بدم ولی مامان من بین همه دوست و آشناهام معروفه به عذاب دادن بچه هاش 

ولی تهش میگم مادرمه سعی کن برای آرامش خودتم که شده باهاش کمی مهربونتر باشی و محبتاش رو قدردان باشی

******گرنگهدارمنآناستکهمنمیدانم.شیشهرادربغلسنگنگهمیدارد********
اونوقت اینجا تا یکی میاد دردو دل کنه و میگه بخاطر بچم موندم هنه میریزن روش ک ن باید طلاق بگیری بچه ت ...

اولش پیش مادربزرگم بودمثلا۵ماه بقیش خونه بابام ولی مادربزرگم کوتاهی نکرد

وقتی بابام درک میکنه ومیفمه من خونه مادرمم یااون اینجاس زنگ نمیزنه ازمادرمم همچین توقعی دارم ن اینک از لج این حرفاروبزنه

واه تو دیگه چه دختری هستی ....مادرباید حتما چیزی واست بخره... یا ازاین به بعد کاری کنه برات که ارزشش ...

باخواست خودش حامله شده اون منوخواسته منک نخواستم واومدم ب دنیا 

مادری ک خیانت کنه وبچهاشو ول کنه بره مادرنیست اینجورمادرا فقط اسم مادر رو دارن عاطفشوندارن

2738
ببین خالم طلاق گرفت حضانت بچشو گرفته الان پشیمون چون توانایی بزرگ کردنشو نداره من نمیدونم شرایط مادر ...

خودش باعث تنهاییش شد اگه حرفامو بابقیه بخونی شاید حاله دلت برای من خراب شه😔

محبتو تو پول و خرج کردن برات میبینی؟؟؟!!!

ن اصلا خداسایه شوهرموباسرم نگهداره ک هیچی برام کم نزاشت

عزیزم قشنگ توضیح می دی کنجکاوم می خوام بخوابم بعد طلاق مادرت چ کار کرده

اگه همه رو بگم ک میشه رمان من خلاصه ایی از زندگیمون گفتم خواستی درخواست بده هروقت بتونم برات کم کم میگم

استاتر توروخدا ببخشید ولی به تو هیچ ربطی نداره که خیانت کرده به پدرت یاهرچییییییی.اصلا قتل کرده بتو ...

خیانت اون =بود با در ب درشدن ما وکلی حسرت و ناراحتی وکینه تواین زندگی ضربشو منو داداشام خوردیم 

استارتر ممکنه واسه هر زنی پیش بیاد خیانت کنه از نبود عاطفه و آرامش و...از طرف همسر پس تخته گاز نرو م ...

چرا ربط نداره ما اواره شدم محبت مادرندیدم ما دوران بلوغ احتیاج ب مادر داشتیم ما موقع درس خوندن احتیاجش داشتم و...... اتفاق بدترین دوره تنهامون گذاشت

ضربه سنگینی خوردیم

اگه دلش بچهاشومیخواست ک رهاشون نمیکرد یه مرد هیچوقت نمیتونه کارای زنو برای بچهاکنه مخصوصااگه دخترباشه

دخترجون مادرت به بابات خیانت کرده تاوانش مطمنا داده تو از کجا میدونی چه شبهایی که گریه نکرده وغصه نخ ...

من کاری ب کار بخشیدگی ندارم

ن تاوانشو ماپس دادیم اون بدترین نوع ممکن ک اینجا جاش نیس بگم

وقتی بچه بودم مادرای دیگرانومیدیدم بدون صدااشک میریختم کجابود .........

2706