2726
عنوان

حالموبدکرد+اسکرین

7271 بازدید | 220 پست

اول بگم پدرمادرم۸سالم بودجداشدن مااومدیم پیشه مادربزرگم بابام فورا ازدواج کرد وفامیلی بود.

داداش بزرگم ۴سال ازخودم بزرگتره داداش کوچیکم تقریبا۲دوسال کوچیکتره وبخاطرتصادف توسن۱۱سالگی فوت شد.

من۱۸سالم بودعقدکردم۲۰سالگی عروسی.

بابام جهیزیه خوبی داد توفامیل تک بود همه هم میگفتن.

۲۱سالگی حامله شدم ۲۲سالگی زایمان کردم حاملگی پرخطری داشتم جوری که هرهفته دوماه اخرسونومیدادم بچم۹ماهش بود دوباره باردارشدم وتاالان هیچ کمکی ازخانوادم نگرفتم حتی توحامگی الان ک اسباب کشی کردیم تنهاباشوهرم بودیم.

مادرم قبلش غیرمستقیم گفت نمیاد

هروقت من میرم خونه بابام یابابام میاد اون روز جواب نمیدم این برنامه روداریم واقعاخسته شدم

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒

اسکرینت تبدیل به مولکول شده.

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

جواب چیو نمیدی؟

ماشالله تا الان با سختی و اسونی زندگی کنار اومدی

از این به بعد هم از پسش برمیای

غصه نخور که مادرت نبوده شما خیلی قوی تر از مادرتی

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
اسکرینت تبدیل به مولکول شده.

وااایییی🤣🤣🤣🤣🤣🤣

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 
2706