2752
2734
عنوان

حالموبدکرد+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 7271 بازدید | 220 پست
بعضی از پست ها تعحب آوره  هر کسی که بچه تو شکمش نگهداشت و زایمان کرد قطعا مادره. وهمین دلیل کا ...

👏👏👍👍👍

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامانم باسه تابچه چندین بارخیانت کرد حتی۴۰روزم زندان بود بازم دست برنداشت خیانت کرد بابامم طلاقش داد ...

پس ولش کن بهش اهمیت نده ببخشید اینو میگم ولی نمیشه به هر خانومی گفت مادر!باعث سرافکندگیت شده وقتی نیاز داشتی نتنها نبوده بلکه خیلیم اذیت شدی بابت حرف مردم حتی قضاوت مردم درباره خودت

بنظرم زیاد باهاش نحرف تا روی تو هم تاثیر نذاره ولی بی ادبی هم‌نکن 

2731
تو چقد تیزی دختر بخدا من دوبارم میخوندم متوجه نمیشدم

😊لطف داری عزییزم

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
اینجا همه اسوه اخلاقن کاری ندارن چی به چیه باید و نباید میکنن ودرس میدن! امیدوارم جدا امیدوارم تو ...

واقعا 

من خودم اگه جای مادر استارتر باشم اعتراف میکنم که ذره ای حق مادری به گردن بچه هام نمیزارم و لیاقت مادربودن رو ندارم 

چند سال قبل گاهی پسرمو باسیلی تنبیه میکردم با اینکه سالهاس تکرار نشده هنوز که یادم میاد  خودمو لعنت میکنم و به خودم میگم بچه ها همه چیز یادشون میمونه اگه در بزرگسالی از پسرت بی محبتی دیدی بدون که خودت باعثش شدی 

کارایی که مادراستارتر کرده ( به هرررررر دلیلی) بماند 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
مامانم باسه تابچه چندین بارخیانت کرد حتی۴۰روزم زندان بود بازم دست برنداشت خیانت کرد بابامم طلاقش داد ...

عزیزم  چی گزشت به شما بچه ها  مخصوصا دختر  داغون میشه ..نمیوونم  من نظر ندادم  تو تایپیکت  نه درمورد تو نه مادرت  قضاوت کردن سخته .مامانت چندسالشه الان

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

بعضی از مادرها بیشتر مایه ننگ هستند ی فامیل داریم زن مرد شده که طلاق گرفته و دوتا بچه داره ی دختر بزرگ این فامیل ما بچه نداره....مرده زنش و بخاطر اینکه دخترش با چشمای خودش خیانت مادر و دیده و به باباهه گفته باباهه منتظر ی فرصب بوده رفته خونش زنشو با مرده تو.....دیده بعدش کل وسایل خونشو تو بیابونا آتیش زده طلاق گرفته مادرت پیگیر بچه هاش بوده بچه هاش هم گفتن ما قیافه ست رو ببینیم بهتر از تو هست...دیگه نمیدونم اصلا دیگه مادرشون دیدن یا نه ولی به فامیل ما میگن مامان و خواستگارهای دخترش تا قضیه خیانت رو میفهمم بیخیال میشن تو دلشون میگن شاید اینم مثل مادرش بشه درکل هیچ خواستگاری نداره مادربزرگم میگه بخاطر کارهای مادرش کسی نمیگیرن 

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
بچهاببخشید شارژم داره تموم میشه بزنم شارژگوشیمومیام بعداجوابه همه رومیدم

عزیزم تو الان بارداری تمام هورمونهای بدند بهم ریخته س حال روحی وجسمیه خودت مساعد نیست نمیشه بهت خرده گرفت ولی حتمن حتمن بعداز بدنیا اومدن فندوقت سرپا که شدی برو پیش ی روانشناس زبده مشاوره بشو سعی کن کل مشکلاتتو از بچگی تا الان حل کنی فقط بخاطر خودتو بچه هایی که داری بچه های تو حق دارن بهترین مادر دنیا رو داشته باشن اینجوری شاید تونستی مادرتم ببخشی که مطمئنن دراینصورت جسم و روان خودتم ب آرامش میرسه الان خودتم خیلی افسرده ای که حقم داری خیلی زجر کشیدی    

السلام و علی الحسین😍😍😍

دختر دایی من۱۸ساله بود و شش ماهه باردار همسرش رو تو تصادف از دست داد بچه دختربود تا هفت سالگی پیشش بود خانواده همسرش ازش گرفتن بعد اون برای فرار از غم دوری دخترش ازدواج کرد بازهم شکست خورد و بایه دختر دیگه جداشد الان دختر بزرگش۱۶سالشه همش دعوا میکنه ک تو منو ول کردی رفتی پی عشق و حالت مادربزرگم منو بزرگ کرده تو مادرم نیستی درحالی ک دختر داییم اون موقع از داغ دوریسش ک گرفتن ازش روبه موت بود 

برای مادرت دختری کن استارت ر بخدا یروزی پشیمون میشی هرچند حق با تو باشه و مادرت اصلا مادری نکرده باشه بازهم مادره

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
بعضی از مادرها بیشتر مایه ننگ هستند ی فامیل داریم زن مرد شده که طلاق گرفته و دوتا بچه داره ی دختر بز ...

بدبخت دخترش ومتاسفم واسه همچین مادری که اینده بچشو خراب کرد

دنیا دیگه مثل من نداره  نداره ونمیتونه که بیاره    
2706