2733
2739
عنوان

حالموبدکرد+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 7271 بازدید | 220 پست
شوهرت راجب مادرت چ نظری داره؟سرکوفت نمیزنه؟گذشتتو قطعا خبرداره دیگ

چیزی ازگذشته مانمیدونه بابام نزاست کسی بفهمه

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا حدودی حق داری دلگیر باشی. اما دیگه به روش نیار خودش داره زجر میکشه

من هیچی ب روش نیوردم اگه بیارم ک خدایی نکرد سکته میکنه

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒
2731
متوجه کامنت شما نشدم کاملا توی اسکرین مشخص بود که استارتر داره چی میگه اما خب متاسفانه کاربرایی هس ...

اشکالی نداره من ب نظرات همه احترام میزارم

عزیزم واقعا خیلی سختی کشیدی تو روزهایی که به مادر احتیاج داشتی کسی کنارت نبود تو روزهای سخت مدرسه ...

ممنون

هیچوقت پشیمون نبود ازکاراش

مجبورشدم امشب راجبه این پیامک هاتوضیح بدم گفت دیگه فکرتودرگیرنکن تاچندماه پرستارمیگیرم بعدش کلی گریه کردم برای بی کسیم

مامانت تو این مدت هر چند وقت یبار بهتون سر میزد؟

اره ازوقتی ازدواج کردم سرمیزد مثله مهمون میومد مثله مهمون میرفت 😔

2740

ببخشید بچها تاپیکو قفل میکنم ممنون از نظراتتون من دردهایی توزندگی کشیدم ک درکشم برای خیلیا سخته چ برسه تواون شرایط باشن خداروشکر شوهرخوبی دارم

شاید جواب اینهمه صبرمه 

من هیچ بی احترامی ب مادرم نکردم

اون فقط سعی داره باباموبدجلوه بده جلو خودموشوهرم ک نمیتونه من خودم میففهمم ازحرفایی ک همیشه میزنه

فکرکرده شوهرم خبرنداره میتونه بگه تقصیر بابام بوده شاید یه روزی همه بهش بگم هرچند ب نفعم نیس

من فقط چندین بار بهش گفتم گاهی دارم نمیتونم جواب بدم

این اولین بارنبود واقعاصبرمو لبریزکرده بود

هیچوقت منعش نکردم ب روش نیوردم گذشتشومن خودم مادرم فقط برای ارامشم وبرای زندگیم دعا کنید امیدوارم این سختیا درسی بهم داده باشه ک بتونم برای بچهام مادرخوبی باشم 

ممنون از همه

ممنون هیچوقت پشیمون نبود ازکاراش مجبورشدم امشب راجبه این پیامک هاتوضیح بدم گفت دیگه فکرتودرگیرنکن ...

عزیزم

امیدوارم هرچقدر تا الان تنهایی و سختی کشیدی 

از الان به بعد آسایش و راحتی داشته باشی...

با کاری که مادرتون کرده ممکن بود که آینده تون تباه بشه ولی خدارو شکر ازدواج موفقی داشتی وبا سربلندی وارد زندگی همسرت شدی...مثبت اندیش باش و سعی کن تو قلبت مادرت رو ببخشی فقط به خاطر آرامش خودت و رضای خدا...

امیدی هست...چون خدایی هست