2733
2739
عنوان

حالموبدکرد+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 7271 بازدید | 220 پست
استارتر الان که از مادرت گفتی و کارای گذشته و الانش یکم درک میکنم چرا اینجوری حرف زدی باهاش هرچی نبا ...

بله اون خیانتی ک کرد ورفت زندانو فقط خانواده پدریم میدونن شوهرم نمیدونه 

من کاریش ندارم فقط میگم یوقت ممکنه اصلاجایی رفتم گوشیمونبردم یا گوشیم خرابه یامریضم درک کن اون لحظه نمیتونم جواب بدم 

هیچوقت گذشتشو ب روش نیوردم منعش نکردم

حتی نمیدونه من اون خیانتا رو یادم 

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اوه اوه یعنی تا این حد پس شما وپدرتم حق دارین ابرو براتون نمونده ولی بازم ب حرمت مادر بودنش اینجوری ...

کسی خیانتهاشونمیدونه وپدرم هنوزم ک هنوزه بکسی نگفته پس بابای من مرد بدی نبود

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒
ببین منو شوهرم جدا شدیم دخترم پیش خودمه زن باباش هفته ای یبار می بینتش بعد با هم نمی سازن کلی گریه ن ...

بنظرم نزاربره باباش بیاد بیرون ببینش پارک ببرش و......

برای دختر جنگ اعصاب درست نکن بزار هرجا راحتره باشه هروقت باباشو خواست بزارببینش

بدترین آدم دنیا هم ک باشه حرفاش نشون میده خیلی تنهاست گناه داره دلشو نشکون معامله که نیس هی میگی کار ...

من هیچوقت نگفتم بابام چیکار کرده

اون اول منت هاشومیزاره بعدمن میگم 

بله هیچکاری نکرده هیچ قت توسختیهاکنارنبوده این معامله نیس حرف دلمه ک بهش زدم

2738
استارتر فکر کردم مامانت شوهر داره که نمیتونه بیاد پیشت. تنها زندگی میکنه؟ چرا انقدر معذبه بیاد خون ...

تنهانیس صیغه اوم مردس ک ولش کرده هنوز فسخ نکرده

معذب نیس اصلا

وای یعنی جلوی چشم بچه هاش میرفت با مردای غریبه میخوابید!؟

داداشام ک بیرون بودن من دیدم حتی اسماشونم یادمه😭😭😭😭

عزیزم

واقعا خیلی سختی کشیدی

تو روزهایی که به مادر احتیاج داشتی کسی کنارت نبود

تو روزهای سخت مدرسه،ازدواج ،بارداری....

من کاملا درکت میکنم و برای آرامشت دعا میکنم

ان شاء الله مادرتون هم بفهمن که چه بلایی سرشما آوردن و حداقل پشیمون باشن...

اگه پشیمون و ناراحت دیدیشون ببخش

امیدی هست...چون خدایی هست
درضمن مابه این دنیا اومدیم تا از ادم بودن خودمون انسان بسازیم...با بودن همین سختیها و رفتارهای درست ...

ممنون عزیزم

ببخشید استارتر ولی حالم از شخصیتت بهم خورد خوبه داره میگه پول ندارم مجبورم برم سرکار محتاج نشم میگی سیسمونی نخریدی لیاقت نداری سرت میاد 

متنفـرم از آدم های که همیشه در حال نظـر دادن هستـن حتی بدون اینکه نظـرشون رو پرسیده باشـی تو تمـام مسائل شخصـی آدم سـرک میکشـن و تـِز میدن هر کـس سلیقـه خاص خـودش رو داره اگه از نظر شمـا زشتـه سلیقه و نظرتون رو برای خودتون نگهدارین متنفـرم از آدم های که از خصـوصی ترین مسائل زندگی آدم سوال میپرسـن متنفـرم از آدم های بدذات که اگه به نفعشون باشـی بهت خوبـی میکنن و اگه براشون نفع نداشته باشـی بدترین بدی هارو در حقت میکنن و اگه باهاشون مثل خودشون رفتار کنی تازه ناراحت هم میشن ولی من این رو تو زندگیم یاد گرفتم با هرکس اندازه لیاقتش رفتار میکنم من کینه ای نیستـم اما آلزایمر هم ندارم حتی کوچیکترین حـرف ها توی ذهنم مونده اگه لطفی در حق این مدل آدم ها بکنم معنیش این نیست بخشیدم یا فراموش کـردم از ته قلبم از وجودشون متنفـرم فقط شاید اون لحظه مجبور بودم لطفی کنم خیلی وقتا در جواب این همه فضولی و سوال فقط لبخند میزنم و تو ذهنم فکر میکنم آیا این چیزها به تو ربطی داره ...
پس ولش کن بهش اهمیت نده ببخشید اینو میگم ولی نمیشه به هر خانومی گفت مادر!باعث سرافکندگیت شده وقتی نی ...

خوشبختانه فقط اینارو عمه هامو عموهام میدونن دیگه کسی نمیدونه

2706