2733
2734
عنوان

حالموبدکرد+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 7271 بازدید | 220 پست
عزیرم میدونم سخته ولی میتونستی بچه نیاری تقصیر مادرت چیه اونجوری باهاش صحبت نکن دلم گرفت

من توشرایط سختمم مادرمومیخوام هیچوقت نبوده ینی نمیخواد کمکم کنه توبچداری هرچندتاالان هیچوقت ازش کمک نخواستم همه ی اسکرین هارو بخون بعدم مادرمن خیانت کرد ب بابام ک جداشدن

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒

چرا فکر میکنی چون بچه داره باید تا ابد پای شما و پدرتون میمونده؟ حتما خیلی عذاب کشیده که تنهایی رو ترجیح داده،  تو هم حق داری حتما سختی کشیدی، اما عزیزم اونم مادره ، دوستت داره که این حرفای سوزناک رو زده، بخدا دلم سوخت بغض کردم با پیام هاش، همین ک حالت رو میپرسه یعنی مهمی براش، اونم بقول خودش کار نکنه از کجا بیاره بخوره پس توقع نداشته باش ازش که بیاد پیش تو کمکت کنه ، برو پیشش از دلش دربیار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اونوقت اینجا تا یکی میاد دردو دل کنه و میگه بخاطر بچم موندم هنه میریزن روش ک ن باید طلاق بگیری بچه تو این محیط بزرگ نشه و خودت مهمی

بفرمایید یکی هم ک اینکارو کرد بچه ش اینجوری جوابشو میده.

استارتر عزیز شما گفتی پدرت خیلی سریع ازدواج کرد و شما پیش مادربزرگت بزرگ شدی چرا اینقدر از بابات طرفداری میکنی ک فلان کرد برام بهمان کرد برام؟

درضمن مثلا خونه بابات باشی چرا نتونی جواب بدی ینی کلا جواب هیشکی رو نمیدی؟خیلی کاره زشتیه

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....

طفلکی مادرت یه کلمه گفته چرا جواب ندادی شستی گذاشتیش کنار خوبه خودت مادری میبینی بارداری زایمان و بزرگ کردن به بچه چقدر زحمت داره! ببخشید دوست ندارم به کسی بی‌احترامی کنم ولی واقعا بی‌عاطفه و قدرنشناسی

واه تو دیگه چه دختری هستی ....مادرباید حتما چیزی واست بخره... یا ازاین به بعد کاری کنه برات که ارزششو حفظ کنی ...تو بچه بودی کارهاشو کرده اصلا تورودنیا اوورده شیر داده...مادرت از بخت بدش زندگیش خراب شده این شکلی زندگی میکنه....من خودم دختر دارم یروز بزرگ بشه باهام اینطوری صحبت کنه وای ...دلم واسه مامانت سوخته که دخترش اینطوری باهاش صحبت کرده...عزیزدلم دخترقشنگ میفهمم بچه کوچیکه تنهایی زندگی سخته...وخیلی چیزهای دیگه...حتی مادران هیچ کاری هم نکنه یادیدنت هم نیاد توروخدا به جون همون طفل معصومت به مادرت احترام بزار و گهگاهی میتونی بهش سر بزن الانم یه کادو واسش بگیر تا از دلش دربیاری

اشکم درومد مامان منم جداشد و رفت همه پشتش حرف زدن که بچه هاتو ولکردی ولی مجبورشد بره.رفت ولی جلوی چ ...

انشالله ك مادرت هميشه سالم و شاد باشه و بمونه واست

بخدا منم اشك تو چشمام جمع شده وقتى فكر ميكنم چطور تونست دل مادرشو بشكنه حتى اگ اون مادر شمر باشه

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!
اخه وقتی میان یامن میریم اصلاوقت نمیکنم گوشیمونگاه کنم همشم روسایلنته بخاطرپسرم حتی وقت ندارم جواب ش ...

خب دلیل نمیشه اینطوری حرف بزنی مادرته تنهاست چطور دلت میخواد اخه . عوض اینکه دلجویی کنی ازش عوض اینکه حواست به تلفنت باشه عوض اینکه تنهاییشو پر کنی اینطوری دلشو میشکنی میگی هیچ کار نکردی... اصلا نمیتونم درکت کنم من همه دنیام مادرمه .دنیا رو به اتیش میکشم واسه مادرم. تحمل یه ثانیه ناراحتیشو ندارم .چطوری میشه یه دختر اینطور بی احترامی کنه به مادرش 

ببین خالم طلاق گرفت حضانت بچشو گرفته الان پشیمون چون توانایی بزرگ کردنشو نداره من نمیدونم شرایط مادرت چی بوده اما یه زن تنها تو این دوره زمونه خیلی خیلی خیلی سخته واقعا دلم درد گرفت خیلی حرفات تیز و برنده بودن مخصوصا اونجا که گفتی چهارتا وسیله برنز خیلی نامردی مادرت تنهاست میفهمی 

محبتو تو پول و خرج کردن برات میبینی؟؟؟!!!

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....
2706