2733
2734
عنوان

حالموبدکرد+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 7272 بازدید | 220 پست
من توشرایط سختمم مادرمومیخوام هیچوقت نبوده ینی نمیخواد کمکم کنه توبچداری هرچندتاالان هیچوقت ازش کمک ...

استاتر توروخدا ببخشید ولی به تو هیچ ربطی نداره که خیانت کرده به پدرت یاهرچییییییی.اصلا قتل کرده

بتوچه؟؟؟ تو احترام بذاررررر

اگر نمیتونی احترام بذاری سکوت کن لاقل دل نشکن😭😭😭اصلا اون بد بوده تو خوب باش😭

💙خدایا ما روتو خیلی حساب کردیم🤲🙏🏻💙

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

استارتر الان اصلا وقتش نيست تنهاش بذاري

گناه داره

ترخدا از دلش در بيار

چطور دلت مياد؟؟؟!!

تو از وجودش وجود پيدا كردي

٩ ماه تو وجودش رشد كردي و از تمام وجودش تغذيه كردي

چطور دلت مياد

بخدا گريه ام گرفت

طفلي تنهاست و مجبوره كار كنه

ازش چه توقعي داري آخه؟!

خيلي بي رحمي

یا صاحب الزمان ادرکنی
مامانت شوهر نداره؟ 😢 تنها زندگي ميكنه؟ تنهايي كار ميكنه؟ الهي چقدر گناه داره زندگي ناموفق كه داشت ...

تاالان ۱۰بار شوهرکرده چ محرمی چ نامحرمی فقط سه تاشوهمه میدونن وقتی ب بابام خیانت کرد باید فکرهمه جاشومیکرد

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒
2731

استارتر ممکنه واسه هر زنی پیش بیاد خیانت کنه از نبود عاطفه و آرامش و...از طرف همسر پس تخته گاز نرو ممکنه واسه تو هم پیش بیاد...اون ماجراها به شما ربطی نداره مشکلی بوده بین پدر و مادرت...دیگه انقد نمک رو زخمش نپاش اون خودشم پشیمونه و دلش بچه هاشو میخواد هرررررر آدمی ممکنه خطا کنه .من فقط تنهایی و بغض دیدم تو پیامهای مادرت اون فقط دلش تو رو میخواد گناه داره یکم بیشتر هواشو داشته باش 

فکر میکردم همدردی نمیدانستم تو هم...دردی
استارتر الان اصلا وقتش نيست تنهاش بذاري گناه داره ترخدا از دلش در بيار چطور دلت مياد؟؟؟!! تو از ...

ببخشین در اینکه احترام ب مادر واجبه شکی ندارم

ولی ما خودمون بچه میاریم چرا باید منت اینکه توشکممون بودن رو باید سر بچه بزاریم؟؟

اگر شخصیت کسی برایت شفاف نبود..به دوستانش دقت کن!
انشالله ك مادرت هميشه سالم و شاد باشه و بمونه واست بخدا منم اشك تو چشمام جمع شده وقتى فكر ميكنم چطو ...

زنده باشی

الان عصبانیه منم ازین بی ادبیا زیاد کردم خدا هممونو ببخشه😖😔

💙خدایا ما روتو خیلی حساب کردیم🤲🙏🏻💙
2706