2737
2734
 خوب پسر همون مرده دیگه، منظورش از "اشتباه کوچیک" هم داشتن زن صیغه ای بوده! خوب این طرز تفکر مش ...

پسرش زمان قتل مامانش حدود 10 ساله بود فکر کنم

سنی نبوده که بخواد نظر بده

قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی از موارد همین بود اتفاقا که شاید یک یا چند مرد رو برای این قتل استخدام کرده و دقیقا اون زم ...

اینانمیخوان مشخص بشه...دقیقاعین قتل زن دوم نجفی...که معلوم نشدچیشد....راحت یکی یکیو بکشه و راحت تبرئه بشه

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
خب  پس چ جور قاضی رای داده وقتی تشخیص ضربه مردانه بوده  بعد  گفتن محمد خانی اون موقع ...

مثل همه رای های دیگه با پارتی برای یک آدم معروف، الانم یه ماجرای قتل داریم دیگه، مگه نجفی نیست، میبینین که چجوری میخوان موضوع رو بپیچونن که تبرئه بشه، گفتن قتلش غیر عمد بوده و زنش جاسوس بوده و ... آخه 5 تا گلوله زده، شده غیر عمد ؟!! شایدم برای اینکه صدای مردم در نیاد اعدامش کنن! هیچی معلوم نیست.

2731
پسرش زنان قتل مامانش حدود 10 ساله بود فکر کنم سنی نبوده که بخواد نظر بده

بعداز اون باااش مصاحبه کردن..پسرشم یه فوتبالیست حرفه ایه

مثل همه رای های دیگه با پارتی برای یک آدم معروف، الانم یه ماجرای قتل داریم دیگه، مگه نجفی نیست ...

آره  با پول میشه همه کار کرد 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
 خوب پسر همون مرده دیگه، منظورش از "اشتباه کوچیک" هم داشتن زن صیغه ای بوده! خوب این طرز تفکر مش ...

یه اشتباه کوچیک فقط جون مادرشو  یه آدم دیگه روگرفت

همون یه اشتباه کوچیییییک

میگن وقتی آدم عصبی میشه و به مرز جنون می رسه زورش زیاد میشه

آخه شهلا اساسا دلیلی برای قتل نداشته، اون که سرجاش بوده، اما محمدخانی دلیل داشته، چون لاله فهمیده بوده شوهرش زن دوم داره، اونم میاد همین شهلا رو وسیله میکنه برای حذف زنش.

2740
 آخه شهلا اساسا دلیلی برای قتل نداشته، اون که سرجاش بوده، اما محمدخانی دلیل داشته، چون لاله فهم ...

البته نمیشه بگیم بطورقطع کار ناصربوده

ولی احتمال زیاد هردونفر شریک قاتل بودن 

چه قدر همسر اولش موقع کشته شدن و تجاوز زجر کشیده و چقدر اون لحظه خدا خدا کرده کسی کمکش کنه . 

چیزی که من از بابتش خیلی عصبانی می شم چهره مظلومی هست که محمدخانی از خودش بعد از اون اتفاق به نمایش گذاشت و تو تمام مصاحبه هاش گفت که من لایق سر مربی گری تیم ملی بودم ولی بخاطر حواشی زندگیم حقمو خوردن. واقعا اینکه یک دختر کم سن و سال  رو وارد رابطه کثیف کنی تا پای سقط ببریش بعد تازه اظهار مظلومیت هم بکنی. از همه بیشتر باعث به قتل رسیدن همسر و یتیم شدن بچه هات بشی. مادر مرحوم لاله چه زجه هایی می زد

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
اینانمیخوان مشخص بشه...دقیقاعین قتل زن دوم نجفی...که معلوم نشدچیشد....راحت یکی یکیو بکشه و راحت تبرئ ...

دقیقا منم به همین داستان اشاره کردم، قتلی که نجفی انجام داده، جالبه به زنش و کلا این زنها صفت پرستو هم دادن، بعد مردها نمیدونم چرا صفت ندارن! فقطم زن مقصره و فتنه به پا میکنه و ...

بله، قتل اصلا کار شهلا نبود، دقیقا عین توی فیلم بعد از یک مکالمه توی زندان با محمدخانی به گرد ...

چه جالب که بهش برم خورده ...چقدروقیح

چه قدر همسر اولش موقع کشته شدن و تجاوز زجر کشیده و چقدر اون لحظه خدا خدا کرده کسی کمکش کنه .  ...

خیلی دلم میخواد درموردش قضاوت نکنم

ولی نمیشه

همیشه فکرمیکنم جز پست ترین مردایی باشه که تاحالادیدم وشنیدم

چه جالب که بهش برم خورده ...چقدروقیح

آره بابا، مصاحبه هاش هست که کلی فیلم رو کوبونده! منتقد سینمایی شد یهو سر این فیلم! خوب سیدی حالشو گرفت ولی! جمله اول فیلمشم عالی بود که نوشته بود هرگونه شباهت بین این داستان با واقعیت اتفاقیه! منظورش این بود که ناصر محمدخانی رو نمیگماااا !   

دقیقا منم به همین داستان اشاره کردم، قتلی که نجفی انجام داده، جالبه به زنش و کلا این زنها صفت ...

بله تواین جامعه همییییشه زن محکوم ومقصره

2706