2737
2734
و یک نقطه مبهم این بود توی پزشکی قانونی مشخص شد به لاله تجاوز شده بوده  و قطعن کار یک زن نمی ت ...

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
 مشخص نشد چون نوع ضربات چاقو و ... همه زور یک مرد رو میخواسته، ضربات و شدتش زنانه نبوده. موندم ...

خب  پس چ جور قاضی رای داده وقتی تشخیص ضربه مردانه بوده 

بعد  گفتن محمد خانی اون موقع  اردو بوده

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم نمیدونم چرا این اجازه رو دادن، دقیقا بعد از اون ملاقات شهلا جاهد گردن گرفت، شاید طرف چون ف ...

این پرونده ازاول کارش حرف داشت

فقط چقدرتوصحنه جرم دستکاری شده بود.....اصلابخاطرهمینکه درست حسابی جدی نگرفته بودن این پرونده اینجوری شد

وگرنه چرابایدصحنه جرم دستکاری بشه

چرانباید براهمچین موقعیتی شنود بذارن

پس حتما بایدشهلااعدام میشده

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
2731
میدونی درواقعیتم هیچوقت مشخص نشد شهلا بعداز۸سال ازقتل لاله  اعدام شد....وهیچوقت مشخص نشد ...

موضوع چیه بگو من نشنیدم

قراره یه اتفاق عالی بیوفته #درس_نیکی  من مشاور تحصیلی ام سه ساله در همه پایه ها از اول ابتدایی تا کنکور شکر خدا هم اکثرا راضی بودن و اما خبر خوب اینه من همه ی درآمدم از این کار رو صرف خرید کتاب کار و کلی چزای دیگه برای دانش آموزان بی بضاعت کردم و حالا می خوام این کارو توسعه بدم بعد از دو هفته آینده بنده دانش آموز ب تعداد محدود جذب می کنم حتما مشاور خوبی برای شما عزیزان بچه هاتون و هر کسی ک میشناسید میشم و تو این راه قدم خیری هم با هم برمیداریم پس تا اطلاع ثانوی ... 
خب  پس چ جور قاضی رای داده وقتی تشخیص ضربه مردانه بوده  بعد  گفتن محمد خانی اون موقع ...

میگن وقتی آدم عصبی میشه و به مرز جنون می رسه زورش زیاد میشه

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.
اها حالا فهمیدم زن دومش الناز شاک دوست 

ن باباااا 

زن اولش ک تو درباره الی بازی کرده 

زن دومش یعنی زن صیغه ایش طناز طباطبایی

سیصد گل سرخ، یک گل نصرانی. ما را زِ سرِ بریده می ترسانی . ما گر ز سر بریده می ترسیدیم . در مجلس عاشقان نمی رقصیدیم . در مجلس عاشقان خوشا رقصیدن . دامن ز بساط عافیت بُبریدن . در دست ، سرِ بریده ی خود بردن . در یک یکِ کوچه کوچه ها گرداندن ... 😏
میگن چندتاقاضی بین المللی اونموقع گفتن که این قتل نمیتونه کارشهلاباشه من نمیدونم این بشر چی د ...

آره با اون  قیافه اش 

معتاد هم هست 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
2740
و یک نقطه مبهم این بود توی پزشکی قانونی مشخص شد به لاله تجاوز شده بوده  و قطعن کار یک زن نمی ت ...

یکی از موارد همین بود اتفاقا که شاید یک یا چند مرد رو برای این قتل استخدام کرده و دقیقا اون زمان رفته بوده سفر که رفع اتهام بکنه از خودش، یعنی تنظیم کرده بوده، البته من نمیدونم چطور آزمایش ندادن، میتونستن از روی همون تجاوز آزمایش بگیرن.

اها حالا فهمیدم زن دومش الناز شاک دوست 

اون فیلم خفه گی بود

سیصد گل سرخ، یک گل نصرانی. ما را زِ سرِ بریده می ترسانی . ما گر ز سر بریده می ترسیدیم . در مجلس عاشقان نمی رقصیدیم . در مجلس عاشقان خوشا رقصیدن . دامن ز بساط عافیت بُبریدن . در دست ، سرِ بریده ی خود بردن . در یک یکِ کوچه کوچه ها گرداندن ... 😏
 مشخص نشد چون نوع ضربات چاقو و ... همه زور یک مرد رو میخواسته، ضربات و شدتش زنانه نبوده. موندم ...

میدونی زن اولش لاله توامارات  عاشق ناصرمیشه و میگفت من فقط به عشق ناصر توامارات  فوتبالی بودم وباپدروعموم میرفنم که فقط ناصروببینم و بالاخره باهاش ازدواج کردم

حتی تومصاحبه با پسرش،پسرش میگه پدرمن فقط یه اشتباه کوچیک کرد و من ابدا پدرمومقصرنمیدونم

یه احتمالی که میدادن این بوده که شهلاوناصر نقشه قتل کشیده بودن وکسی دیگه اجراکرده بوده

درواقع مثلا شهلا فقط یه تماشاچی بوده اونم ازپشت بالکنی جایی(چون شهلا توزمان زنده بودن لاله شبها میرفته یواشکی تو بالکن خونه ناصر و همخوابی شونومیدیده و حرفاشونومیشنیده)

براهمین همه جزییاتی که ازصحنه قتل گفته درست بوده...حتی درموردچیزایی که پلیس تاقبل ازحرفای شهلا نمیدونسته

میدونی زن اولش لاله توامارات  عاشق ناصرمیشه و میگفت من فقط به عشق ناصر توامارات  فوتبالی ب ...

خوب پسر همون مرده دیگه، منظورش از "اشتباه کوچیک" هم داشتن زن صیغه ای بوده! خوب این طرز تفکر مشخص میکنه شخصیتشو که میگه "کوچیک" به این رابطه طولانی با زن دوم که مادرشو به باد داده، بر فرض قاتل بودن شهلا ! غیرتم نداشته روی مادرش.

2706