2737
2739
 آره بابا، مصاحبه هاش هست که کلی فیلم رو کوبونده! منتقد سینمایی شد یهو سر این فیلم! خوب سیدی حا ...

جدی...نه ندیدم‌...کثافت.....دم سیدی گرم که جسارت بخرج دادفیلمشوساخت

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
جدی...نه ندیدم‌...کثافت.....دم سیدی گرم که جسارت بخرج دادفیلمشوساخت

آره، اول فیلمش این جمله رو مینویسه    من CD اشو گرفتم و دیدم البته، شاید توی نسخه اینترنتیش نباشه.

مصاحبه ها هم توی اینترنت هست، بعضیهاش فیل تر شکن میخواد.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یک مدت هم گفته بود خانواده همسر سومم من رو دزدیدن. به پسر بزرگش پیامک زده بود که نجاتش بده. 

و اینکه اون خانم که سابقه این رو می دونسته چطور راضی به ازدواج شده.

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
2728
آره، اول فیلمش این جمله رو مینویسه     من CD اشو گرفتم و دیدم البته، شاید توی نسخه ...

آهان...من فیلتروایناندارم

یک مدت هم گفته بود خانواده همسر سومم من رو دزدیدن. به پسر بزرگش پیامک زده بود که نجاتش بده.  و ...

واقعا؟😩😩😩😩

دیگه پای پول وسط باشه خیلی چیزاعوض میشه

با اون قیافه اش، من موندم چجوری دختره حاضر شده زن این بشه. 

فقط پول

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
2740
بعد از اعدام شهلا  سه ماه نزدیکترین دوست شهلا رو صیغه کرد دعواشون شد اونو ول کرد بعد زن چهار ...

ببین....اینوجدی میگی😞😞😞😞😞

وای

یاخدا

اینودیگه نشنیده بودم

من اون موقعها خیلی پروندشو خوندم‌یه وکیله کامل منتشر کرد بعدها وبلاگشو بستن

تجاوز نبوده اثار اسپرم بوده تو بدن لاله

برادر شوهرش بعنوان اولین نفر بازداشت میشه

چون ظاهرا خیلیی با زن داداشش دعوا داشته 

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

رد پای یکی تو پرونده بوده

هم تیمی سابق ناصر

ازش بعنوان میم نام میبردن که به خونه ناصر رفت و امد داشته(اینو بچه هاش گفته بودن)

یه جا اسمش رو محمد گفتن اونم بازداشت بوده ولی ازاد شد

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من اون موقعها خیلی پروندشو خوندم‌یه وکیله کامل منتشر کرد بعدها وبلاگشو بستن تجاوز نبوده اثار&n ...

وااااای

اینارومن اصلااانمیدونستم...آثاراسپرمومیدونستم...ولی موضوع برادر شوهر وهم تیمی واینارو نه

توخیلی دقیق میدونی پس

نطرخودت چیه؟کی میتونه قاتل بوده باشه طبق چیزایی که خوندی

2706