2737
2739
عنوان

بی جنبه ها که تو شرایط من نیستن نیان اگه قضاوت کنین نفرین میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2416 بازدید | 144 پست
بچه ها نگین این دروغه چون خودن همچین چیزی رو دیدم،یکی از اقوام نزدیکمون نزدیک به 33سالشه بعداز سه تا ...

ای داد بیداد.منم از این بدتراشو توسایت شنیدم .میگفت باید م  ن   ی   و بخوری بعدش ابم نخوری 😖😖😖😖😖😖😖😖

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
عزیزم منم استرس باردار شدنمو دارم ک چجور رابطه برقرار کنم.اخه میترسم نرسم بهش بره کثافت کاری.از ی نظ ...

منم همینجوری یهو.ناخواسته باردار شدم دیگه،ببخشید بعد پنج ماه جلوگیری طبیعی برای اولین بار م ن ی ریخت داخل و نی نی اومد تو دلم

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها نگین این دروغه چون خودن همچین چیزی رو دیدم،یکی از اقوام نزدیکمون نزدیک به 33سالشه بعداز سه تا ...

اره منم یکی از فامیلامون تو مراسم فوت دامادشون شب ک همه جمع زودن تو خونه مرحوم زن بیچارشو کشونده تو اتاق البته خدابیامرز هگ پیر بوده ها ولی خب میخام بگم بعضیا واقعا بیمارن

پس شبا همش بهوته الکی بیار غر بزن قهر کن😁😁😉حالا خوبه باز بخاطر رابطه نمیاد منت کشی

اره نمیاد منت کشی

ولی بعضی وقتا ک بخودم میرسم هوایی میشه و میاد😂خواهر کلا خستم.بعضی وقتا واقعا ارزوی مرگ میکنم.اخه ی ادم عادی فکر نکنم اینجور باشه.تازشم مث وحشیا.البته ببخشید رک میگم.

‏یه سری آرزوهام هستن که وظیفه‌ شون به دل موندنه
2731

ما نگفتیم مرد خیلی گرم نیست ولی مردی که شبی دوبار رابطه بخواد و در صورت نه شنیدن کتک بزنه و خانومشم بگه از هرلحاظ خوبه اخلاق و رفتارش نداریم در ضمن ادبیات و طرز پست گزاشتن و اون تهدید به نفرین کاملا مشخصه تاپیک سرکاریه

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
اره نمیاد منت کشی ولی بعضی وقتا ک بخودم میرسم هوایی میشه و میاد😂خواهر کلا خستم.بعضی وقتا واقعا ارز ...

خب میگین ۲ ماهه ازدواج کردین بعد یه مدت عادی میشه براش کمتر میشه الان ذوق داره😁میفهمم خیلی سخته منکه قبل زایمانم هرشب یا یه شب ددمیان رابطه داشتیم الان ماهی ۴ بار هم نمیشه یا بچه شبا نمیخوابه خودمن اصلا حس و حالش رو ندارم دیگه

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
چیکار میکنی آخه عزیزم بخدا از صب اشتهامم کور شده بس غصه اونو خوردم میگه جرات اعتراض ب کلا چیزی یا ...

ابجی بگو کم محلیش کنه.دور از جون کم محلی ب سگ میکنن.منم زیاد کتک خوردم حتی ب خانوادم گفتم کاری برام نکردن.تصمیم گرفتم سر هرچیزی باهاش بحث نکنم حرف نزنم باهاش زیاد.ولی بهش بگو بره پزشکی قانونی نشون بده پرونده تشکیل بشه ک خدای نکرده اگ چیزی شد مدرک داشته باشه بگه اولین بارش نبود ک زد.....

بچه اینجا دیدم اکثرا میگن یه شب در میون یا هفته ای سه بار رابطه دارن،عذر میخوام من و همسرم هرشب داریم زیاده؟چون چندوقت پیش حرف رابطه جنسی بود با خالم گفتم ما هرشب یهو گفت چیییی هرشببب خجالت کشیدم من فکر میکردم عادیه ولی دیدم اینجا کسی میگن هفته ای سه بار نرمال ؟احتیاج به دکتر رفتن هست؟؟

باران ومحمد فرشته های زندگیم
2738
منم همینجوری یهو.ناخواسته باردار شدم دیگه،ببخشید بعد پنج ماه جلوگیری طبیعی برای اولین بار م ن ی ریخت ...

ایجانم عزیزم.

انشالله قدمش مبارک باشه.و بهت تبریک میگم😘😗.فقد خواهشن برا اونایی ک باردار نمیشن دعا کن ابجی.یکیش خاله من 10ساله در ارزوی مادر شدن ولی نمیشه دکترم رفته فایده نداره

لطفا اینو قفل کنین از بی جنبه ها و بی شعورا راحت بشم.از اون خانومی که گفتن سرکه حتما امتحان میکنم گرمی هم والا من نمیتونم بگ چی بخور چی نخور ولی عطاری رو میرم چون اهل دمنوش هست میتونم اونجوری بهش بدم بخوره

خب میگین ۲ ماهه ازدواج کردین بعد یه مدت عادی میشه براش کمتر میشه الان ذوق داره😁میفهمم خیلی سخته منک ...

خخخ ایجان

ابجی 4سالی ک عقد بودیمم رابطه داشتیم.کلا از اولش این بود هر هفته ب بهونه سفر منو میکشوند.....

اینا درست بشو نیستن بخدا.انقده دوص دارم تا 1ماه کامل بخوابه اصلا بیدار نشه😕ینی میشه؟😂

لطفا اینو قفل کنین از بی جنبه ها و بی شعورا راحت بشم.از اون خانومی که گفتن سرکه حتما امتحان میکنم گر ...

مرسی واقعا😑😕نفرین نکردین ولی بی ادبی کردین

منکه میرم از تاپیکتون.براتون ارزوی خوبی میکنم انشالله مشکلت حل بشه.

2706