2733
2734
عنوان

بی جنبه ها که تو شرایط من نیستن نیان اگه قضاوت کنین نفرین میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2416 بازدید | 144 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

چه جوری همه چیزش خوبه اخلاقش رفتارش بعد سر این قضیه کتک میزنه

آخه انقدر بی منطق؟؟؟

مگه دور از جون جمع حیوونید که هر لحظه خواست انجام بشه

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
مرسی واقعا از همدردیتون منظورم اینه اهل گیر دادن طرف خونوادش بودن و اینجور چیزانیست خیلی هم مهربونه ...

با این وجود دیگه میتونه طرفه خانوادشم بگیره😏😏😏

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
استارتر چطوری کتک یزنه تحمل میکنی کسی بوده همسرش دست بزن داشته باشه از راهی این عادت از سرش افتا ...

عزیزم من.همه اینایی ک گفتیو دارم.منم شرایط طلاق ندارم متاسفانه

‏یه سری آرزوهام هستن که وظیفه‌ شون به دل موندنه
اره بخدا عزیزم.میگه برا پوست مرد خوبه.گاهی وقتا بهش میگم تو واقعا اینهمه رو کجات قایم کرده بودی😂ما ...

واااای عزیزم بخدا چند سال دیگه هیچی از شوهرت نمی مونه هااااا. از الان داره اینجوری میکنه بعدها به مشکل میخوره. بهش بگو بجای اینه بفکر پوستت باشی بفکر کمرت باش

خداییش خیلی تحمل داری.من خودم طبیعتم گرمه ولی هرگز نمیتونم چنین چیزی رو تحمل کنم. شما بچه هم دارین؟؟ 

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️

هیییی خواهر منم شوهرم هرشب میخواست،گاهی میشد شب میخواست،صبح ک بیدار میشدیم هم میخواست،الان ک باردار شدم همش میترسه هر دو هفته یکبار اونم ب اصرار من رابطه داریم،هم خودش هم من خیلی اذیت میشیم.

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش
2706