2733
2739
عنوان

بی جنبه ها که تو شرایط من نیستن نیان اگه قضاوت کنین نفرین میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2416 بازدید | 144 پست
خخخ ایجان ابجی 4سالی ک عقد بودیمم رابطه داشتیم.کلا از اولش این بود هر هفته ب بهونه سفر منو میکشوند. ...

ای باباشوهرت دیگه کارش از ذوق زده بودن گذشته یه دکتر ببرش اصلا گرمیجات نده بخوره انشاالله که مشکلت حل شه واقعا سخته

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ابجی بگو کم محلیش کنه.دور از جون کم محلی ب سگ میکنن.منم زیاد کتک خوردم حتی ب خانوادم گفتم کاری برام ...

الهی بمیرم بخدا براتون

من امروز ک اونو دیدم عمیقا فهمیدم چقد سخته این مشکل

کاش خدا کاری میکر برااین ادما کاش صدای ی مظلوم مث شما و دخترخاله بدبخت منو میشنید

ولی حیف ک فقط اینجور مردای بی شرف روز ب روز گردنشون فقط کلفت ترمیشه

میگم بهش عزیزم ممنون

همون مستقیم باید بره پزشک قانونی یا باید بره دادگاه اونا بفرستنش؟؟؟

خانه ات را باد برد..توهنوزم نگران وزش باد در موی منی؟؟؟
الهی بمیرم بخدا براتون من امروز ک اونو دیدم عمیقا فهمیدم چقد سخته این مشکل کاش خدا کاری میکر براای ...

خدانکنه عزیزم.بلاخره مام خدایی داریم.کی صبرش تموم بشه نمیدونم....

عزیزم بگو بره پزشک قانونی اطراف 

خودشون راهنمایی میکنن

‏یه سری آرزوهام هستن که وظیفه‌ شون به دل موندنه
خدانکنه عزیزم.بلاخره مام خدایی داریم.کی صبرش تموم بشه نمیدونم.... عزیزم بگو بره پزشک قانونی اطراف&n ...

ممنون گلم

برا جفتتون از خدا نجات میخوام هرروز

خانه ات را باد برد..توهنوزم نگران وزش باد در موی منی؟؟؟
2740
ایجانم عزیزم. انشالله قدمش مبارک باشه.و بهت تبریک میگم😘😗.فقد خواهشن برا اونایی ک باردار نمیشن دعا ...

مرسی عزیزم انشاالله دامن همه منتظرا سبز بشه الهی امین،خواهر منم نزدیک ده ساله بچه دار نمیشن هیچ مشکلی هم ندارن ولی خوب خدا هنوز قسمت نکرده.

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش