2733
2734

اگه ازدواج کنم می خام شرط بزارم بچه نیاریم.به نظرتون من غیر طبیعی ام ؟واقعا بچه می خاد برای ما چی کار کنه؟

این کاربری مال دو نفر هست دیگه سیم کارت نداشتم اینقدر ترکیدم لطفا سوال نپرسید هی .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلیا اینطورین جدیدا

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
2731

من ازدواج کردمو بچه دوس ندارم   کاش زر مفت دیگران رو مخ نبود    اینجوریه ک قطع رابطه کردم تا ارامش داشته باشم . اقا نازا نیستم بچه دوس ندارم   ب بقیه چ ربطی داره...... کاش اصلا ازدواج نمیکردم

عزیزم این حرفو بزنی همون دیدار اول برمی‌گردم .چون همه بچه میخان .زندگی یکنواخت میشه ..هیچکس این شروط قبول نمیکنه مگه اینکه طرف خودش عقیم باشه ..یا اینکه بخای فقط صیغه بشی تامام

بچه ب دنیا آوردن خیلی مسئولیت بزرگیه

خیلیا همینطوری بچه ب دنیا میارن بدون اینکه مسئولیت و اینده اون‌بچه رو تضمین کنن

اگ فک میکنی نمیتونی این مسئولیتو قبول کنی بهترین کارو میکنی 

نه

منم حوصله مسیولیت  و بچه زیاد رو نداشتم 

یه تک فرزند ۱۵ ساله دارم که رابطه مون شبیه دو تا دوست یا خواهر و برادر هست 

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞

بیشتر از اینکه ‘اون’ بخواد کاری برای والدینش بکنه، والدین باید ببینن توانایی رشد و تربیت ی انسان و دارن یا نه. 

اینکه بچه صرفا برای ارضای حس مادری یا ‘کردن کاری’ توی آینده به این دنیا آورده بشه، به نظرم درست نیست. 

بچه رو برای خودش باید خواست نه چیز دیگه.

اگه مشکلی تو گذشته و روانتون ندارید و طرفتون هم بپذیره ایرادی نداره ولی تو کتاب راز شاد زیستن خوندم که خدا تا میای از بچه‌گیت دور بشی و درسای کودکی فراموشت بشه بهت بچه میده و تا بچه‌ها بزرگ شدن و فراموشی سراغت اومد بهت نوه میده.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
عزیزم این حرفو بزنی همون دیدار اول برمی‌گردم .چون همه بچه میخان .زندگی یکنواخت میشه ..هیچکس این شروط ...

دیگه سبک زندگی ها تغییر کرده 

قبلنا هدف ازدواج فقط بچه بود و تولید مثل بود الان هدف ازدواج پیدا کردن یه شریک احساسی برای زندگیه! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!