2752
2734
عنوان

بی جنبه ها که تو شرایط من نیستن نیان اگه قضاوت کنین نفرین میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2416 بازدید | 144 پست
توی حالت های آروم براش بگو این یه مسئله دوطرفه است حس بد بهم دست میده خودتم کمی هات بشو شایذ تاثیر د ...

کلا میگه من غرورم میشکنه نه بگی انگار که فکر میکنه یجور دوس داشته حرف زدم حتی گفتم بیا یک قانون بزاریم عصبانی میشه بدتر میشه میگه مگه ابراز علاقه هم قانون بندی میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نمیدونم واقعا چی بگم ن گلم بچه ندارم 2ماهه ازدواج کردم.ولی کلا تو عقدم اینجور بود.حتی تومجردیشم میگ ...

شاید چون اوایلشه اینجوریه کم کم بهتر میشه. سعی کن گرمی بهش ندی

چون بیشتر تحریکش میکنه

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️
هیییی خواهر منم شوهرم هرشب میخواست،گاهی میشد شب میخواست،صبح ک بیدار میشدیم هم میخواست،الان ک باردار ...

عزیزم منم استرس باردار شدنمو دارم ک چجور رابطه برقرار کنم.اخه میترسم نرسم بهش بره کثافت کاری.از ی نظرم تو بارداری میترسم.کاش س ک س نبود والا بعضی شوهرا شورشو در میارن

‏یه سری آرزوهام هستن که وظیفه‌ شون به دل موندنه
اگ پسره من افلاین😕

من ۲۸ سالم و خانومم واقعا یک پسر چجوری از شوهرش میشه بگه نمیدونم چی باعث این طرز فکر شما شده من خودم هرکی سوال بزاره تا جای بتونم کمک میکنم یکبارم فکر نکردم پسره

بچه ها نگین این دروغه چون خودن همچین چیزی رو دیدم،یکی از اقوام نزدیکمون نزدیک به 33سالشه بعداز سه تا بچه. تازه صداش دراومد میگه مدام میخواست تو ماشین موقع رانندگی بهم دست میزد،مهمون داشتیم یا میخواستیم بریم مهمانی حالیش نمشید میخواست میگه تحملش کردم با زجر بعداز سه تا بچه الان که33سالمه دیگه نمیشکم خسته شدم قبلن جون تر بودم تحمل میکردم خلاصه بهش این حقو داد بره زن صیغه کنه کاری بهش نداشته باشه الان بیست و چهار ساعت تو دبی و ایناس خانومه با سه تا بچه هاش تنهان شاغله شوهره ماهی یبار میاد بهشون سرمیزنه و میره

هرکه آمد اندکی مارا پریشان کردو رفت
بچه ها حالا این پسر یا نیس نمیدونم ولی ولی خواهر شوهرم  میگه شوهرش شبی ده بار تقاضا داره زود ...

اینو کجای دلمون بزاریم😕😂😂😂😂

‏یه سری آرزوهام هستن که وظیفه‌ شون به دل موندنه
کاملا مشخصه کی هستی و به چه قصدی تاپیک زدی کاش شفا پیدا کنی

وای خدایا من اصلا چی گفتم مگه جواب دادم خیر وقتی یوال میپرسن ایا جواب ندم جبهه چرا الان یکی میپرسه معتاده اگه معتاد بود خودم اول میگفتم دیگه مگه مریضم یا وقت اضافه خواهشن یکی اینو ببنده نخواستم فقط من باشم یکی پست گذاشت هم دردی کنم