2737
2734
عنوان

خانمهای کرمانشاهی راست که میگن...

| مشاهده متن کامل بحث + 11247 بازدید | 71 پست

استارتر عزیزم 

گیرم بهترین تالار ایرانه 

شما نباید خودتو اذیت کنی و به بهترین ارایشگاه شهر بری 

البته نظر بنده 

خودت باش 

این چیز ها تو کشور جهان سوم و عقب مانده اهمیت داره 

توی اروپا اصلا خود عروس هم ارایش و شینیون انجام نمیده 

بهتره خودتو درگیر نکنی و 500 پول ارایشگاهو بزنی به زخمی 

بچه ها کرمانشاه ارایشگاه خوب برا عقد وعروسی چی هست قیمت مهم نیست فقط کارش خوب باشه ممنون میشم بگی ...

من سارینا رفتم تو ۱۷ شهریوره کارش عالیه فقطم سالن تخصصی عروسه . جز عروس کار دیگه ای انجام نمیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگن طرف خیلی پولدار و...میگن خیابان صابونی خیلی با کلاس؟یکی یه خونه دو طبقه داشته باشه میلیاردر به ...

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
2731

حس میکنم یه دختر از فامیل استارتر شوهر کرده کرمانشاه عروس خانومم اینجوری واسه بقیه کلاس گذاشته استارتر خودت کجایی

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
من سارینا رفتم تو ۱۷ شهریوره کارش عالیه فقطم سالن تخصصی عروسه . جز عروس کار دیگه ای انجام نمیده

اون که فریده خانم دوست مامانم بود فرهنگیان بودن قبلا

نه کاراشونو دوسنداشتم قبلا مگه جدیدا خوب شده باشه

2740

خیابان صابونی محله های قدیمی محسوب میشه خونه قدیمی ها با متراژ بالا ولی جای باکلاسی نیست جاش خوب نیست اصلا

بهش گفتن خیابان صابونی خیلی باکلاسه  خخخخخخ🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 اطراف وکیل آقا و سر چشمه🤣🤣🤣🤣🤣

اره 

اون که فریده خانم دوست مامانم بود فرهنگیان بودن قبلا نه کاراشونو دوسنداشتم قبلا مگه جدیدا خوب شده ب ...

من که رفتم عالی بود دختراش کارا رو انجام میدن مونا و مریم و اون یکی اسمش یادم نیس  منکه رفتم  هیچ ایرادی نداشت همه ازم میپرسیدن کجا رفتی. بعد من چندین نفر دیگه ام که دماغشون پایین نمیاد رفتن همونجا

2706