2737
2734
عنوان

خانمهای کرمانشاهی راست که میگن...

11173 بازدید | 71 پست

من چند روز دیگه کرمانشاه عروسی دعوتم.تالار الیپی..میگن تالار الیپی با کلاس ترین تالار کرمانشاه و خیلی گرون واقعا راست میگن؟

آرایشگاه ویوا رو هم بهم معرفی کردن ریم برای آرایش میگن بهترین تو کرمانشاه ..نظرتون چیه؟

هیچکدومو‌نشنیدم  

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم تاپ ترین نیست 

ارایشگاه هم چقد میخوای هزینه کنی 

ی جوری دوری و ی جوری گم شدم که باورم نمیشه کسی که عاشقه محاله بگذره از اون که زندگیشه        لطفابرای رسیدن به عشقم برام صلوات بدین  
2728
2740
هیچکدومو تا حالا اسمشم نشندیدم  هرکی گفته حتما خواسته قمپز در کنخ

خخخ

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
هیچکدومو تا حالا اسمشم نشندیدم  هرکی گفته حتما خواسته قمپز در کنخ

میگن طرف خیلی پولدار و...میگن خیابان صابونی خیلی با کلاس؟یکی یه خونه دو طبقه داشته باشه میلیاردر به حساب میاد؟

جای باکلاس و منطقه گرون بودن بنا بر این نیست کارشم عالی باشه حالا بازم تحقیق کنین

2706