2737
2734
عنوان

در جواب استادم چی بگم؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 560 بازدید | 42 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهت حسی داره؟ 

حالا هر کی با ادم لاس میزنه لروما حس نداره ، صرفا لاشیه 

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
2728

بگو اوهمم و رد شو 

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
چه باکلاس

دیگه استاده ، باید با کلاس جواب داد

من میگم حالم خوبه تو باور نکن                                             اول بترس از خدا بعدش بترس از کسی که نمی ترسه از خدا                                                                                             لینک حذف تاپیک                    
2738
یه بار یه پیام دادم به مدیر گروهمون یکی از اعضای هیات علمی دانشگاه ، بعد یه جوری لوس و بچه گانه جواب ...

مدیر گروه ما زیاد سوال میپرسیدم بلاک میکرد😂

سوال درسی 

دچار تو نمی کند . دل از هوای تو....ایران🤍
حالا من اصلا استادا جوابم نمیدادن😞 استاد راهنما خدا چکارش کنه خیلی اذیت کرد جوابمو نمی‌داد 

استاد راهنماها بی فا نوس هستن آدم رو خون به دل میکنن

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
یکسال تمام ی درس کوفتی طور کشید  هرکارهم کردم دانشگاه نذاشت استاد تغییر بدم

استاد من وسط کار مهاجرت کرد رفت آمریکا😬

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
2706